Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Манкевич Ірина Олегівна

Головний спеціаліст фінансового відділу

Освіта

Облік і аудит "Відокремлений структурний підрозділ ‘Навчально-науковий інститут підприємництва та перспективних технологій’ Національного університету ‘Львівська політехніка’"

Попередня діяльність

 • Філія Івано-Франківське обласне управління : АТ "Ощадбанк": старший контролер касир 2011-2013 рр.
 • ТОВ ДЦ Україна:: продавець непродовольчих товарів 2015 р.
 • КЗ КРР "Коломийський районний центр первинної: медико-санітарної допомоги": спеціаліст з фінансового обліку 2015-2018 рр.
 • Нижньовербізька сільська рада ОТГ:: головний спеціаліст відділу фінансів і планування 2018-2021 рр.

Опис повноважень

 1. Забезпечує виконання покладених завдань щодо організації бухгалтерського обліку, господарсько-фінансової діяльності фінансового відділу, складання на підставі даних бухгалтерського обліку фінансової та бюджетної звітності, а також державної статистичної, зведеної та іншої звітності в порядку, встановленому законодавством.
 2. Розробляє поточні плани асигнувань на утримання фінансового відділу. Забезпечує використання фінансових коштів відповідно до затверджених нормативів і кошторисів
 3. Керує розробкою та впровадженням заходів щодо дотримання фінансової дисципліни.
 4. Організовує облік товарно-матеріальних цінностей, зберігання первинних документів, облікових реєстрів бухгалтерської звітності та своєчасне подання їх до архіву.
 5. Забезпечує контроль і відображення на рахунках бухгалтерського обліку господарських операцій, надання оперативної інформації, складання та подання зведеної бухгалтерської звітності відповідним державним органам у визначені терміни.
 6. Проводить правильне і своєчасне нарахування заробітної плати відповідно до чинного законодавства і встановлених термінів працівникам фінансового відділу.
 7. Забезпечує організацію проведення економічного аналізу господарсько-фінансової діяльності з метою виявлення і мобілізації бюджетних коштів та резервів для раціонального їх використання, запобігання втратам.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше