Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі

Михайлюк Оксана Василівна

Спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку

Освіта

Менеджмент "Чернівецький торгово-економічний інститут КНТЕУ"

Попередня діяльність

  • Менеджер з продажів відділу: Західного регіону Управління регіонального розвитку споживчого кредитування

Опис повноважень

  1. Здійснює координацію напрямку житлово-комунального господарства, його реформування та розвитку, комунального обслуговування населення, благоустрою населених пунктів, охорони навколишнього середовища
  2. Бере участь у виконанні державних програм, розробці і реалізації місцевих програм у сфері житлово-комунального господарства, поданні пропозицій до проектів місцевих програм соціально-економічного розвитку громади та проекту сільського бюджету щодо покращення рівня комунального обслуговування населених пунктів.
  3. Забезпечує здійснення заходів з благоустрою, організації озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створенням місць відпочинку населення, дотриманням законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища.
  4. Здійснює контроль за додержанням правил комунального обслуговування та благоустрою, станом експлуатації та утримання об’єктів комунального господарства.
  5. Бере участь у реалізації програм поводження з твердими побутовими відходами, схем санітарного очищення населених пунктів, надає пропозиції щодо облаштування об’єктів благоустрою.
  6. Здійснює координацію питань збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів
  7. Забезпечує ефективне виконання завдань і обов’язків з питань цивільного захисту. Бере участь у розробці планової документації з питань цивільного захисту, планів та інструкцій з попередження, ліквідації надзвичайних ситуацій.
  8. Проводить постійну роботу із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій. Бере участь у розробці комплексних заходів та вносить пропозиції щодо запобігання та реагування на надзвичайні ситуації.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше