Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Олексюк Марія Іванівна

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму

Освіта

Математик-програміст "Чернівецький Національний Університет ім. Ю. Федьковича"

Попередня діяльність

 • Відділ державної виконавчої служби в м. Коломия: секретар-друкарка
 • Відділ державної виконавчої служби в м. Коломия: оператор комп'ютерного набору
 • ДНЗ "Веселка" с. Нижній Вербіж: бухгалтер
 • Верхньовербізька сільська рада: бухгалтер
 • Нижньовербізька сільська рада ОТГ: спеціаліст Центру надання адміністративних послуг
 • Нижньовербізька сільська рада ОТГ: спеціаліст І-ї категорії

Опис повноважень

 1. Забезпечує виконання покладених на відділ завдань щодо реалізації державної політики в сферах культури та молоді, мистецтва, охорони культурної спадщини, бібліотечної та клубної справи.
 2. Виконує програми і заходи, спрямовані на розвиток творчих та інтелектуальних здібностей молоді, формуванню навичок здорового способу життя, розвитку культури, сприяння фізичному, інтелектуальному і духовному розвитку дітей та молоді.
 3. Здійснює координацію та методичне керівництво роботою підпорядкованих закладів культури сільської ради. Надає необхідну методичну допомогу керівникам закладів культури у виконанні завдань, доручень.
 4. Співпрацює з державними та громадськими організаціями, творчими спілками з усіх питань охорони культурної спадщини, бібліотечної та клубної справи, надає їм допомогу в налагодженні співробітництва.
 5. Бере безпосередню участь у підготовці та проведенні фестивалів, свят, конкурсів, оглядів самодіяльної народної творчості, художніх промислів та ремесел.
 6. Створює умови для розвитку професійного та самодіяльного музичного, театрального, хореографічного, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва, мистецьких осередків, народної художньої творчості, культурного дозвілля населення.
 7. Здійснює підготовку та проведення святкових заходів у громаді до календарних та обрядових свят.
 8. Здійснює заходи, спрямовані на пропагування здорового способу життя, соціального і правового захисту дітей, молоді, надає в межах компетенції підприємствам, установам та організаціям, об'єднанням громадян та окремим громадянам методичну і практичну допомогу та консультації з питань молодіжної політики.
 9. Бере участь в організації та проведені конкурсів виставок, фестивалів творчості, конференцій, форумів, спрямованих на підвищення культурно-освітнього рівня.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше