Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Петрик Любов Ярославівна

Головний спеціаліст фінансового відділу

Освіта

Фінанси і кредит "Національний університет "Львівська політехніка""

Попередня діяльність

 • Княждвірська сільська рада:: касир 2001-2015 рр.
 • Фінансове управління Коломийської РДА:: головний спеціаліст відділу доходів і фінансів галузей виробничої сфери та розрахунків за енергоносії 2015-2020 рр.
 • Фінансове управління Коломийської РДА:: головний спеціаліст відділу бюджетного планування 2020-2021 рр.

Опис повноважень

 1. Забезпечує виконання заходів щодо реалізації державної політики по формуванню та виконанню видаткової частини бюджету Нижньовербізької сільської територіальної громади, ефективне і цільове використання бюджетних коштів, розроблення пропозицій з удосконалення методів фінансового і бюджетного планування.
 2. Здійснює координацію напрямку видаткової частини бюджету Нижньовербізької сільської територіальної громади на плановий рік.
 3. На підставі отриманих від Міністерства фінансів України контрольних показників, пропозицій і розрахунків визначає видаткову частину бюджету Нижньовербізької сільської територіальної громади на плановий рік.
 4. Здійснює безпосередньо, організовує та забезпечує контроль, аналіз та оцінку видаткової частини бюджету Нижньовербізької сільської територіальної громади. Проводить моніторинг змін, що вносяться до бюджету Нижньовербізької сільської територіальної громади.
 5. Веде облік змін планових призначень видатків головних розпорядників коштів та одержувачів бюджетних коштів (виконавчі підрозділи та підвідомчі установи сільської ради), при наявності - розпорядників коштів нижчих рівнів.
 6. Готує пропозиції щодо здійснення перерозподілу видатків за бюджетними програмами для включення до проекту рішення та розпорядження сільського голови, а також про внесення змін до призначень, затверджених помісячним розписом видатків.
 7. Готує пропозиції щодо фінансового забезпечення заходів соціально-економічного розвитку Нижньовербізької сільської територіальної громади.
 8. Здійснює роботу в системі АІС «Місцеві бюджети» з формування видатків місцевих бюджетів та уточнення планових призначень за видатками по загальному та спеціальному фондах.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше