Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Свірнюк Наталія Василівна

Провідний спеціаліст сектору соціальної роботи

Попередня діяльність

  • АТ КБ "Приватбанк": Фахівець Управління з телемаркетингу у м. Чернівці 2020-2021рр.

Опис повноважень

  1. Організовує надання своєчасної соціальної допомоги та соціальних послуг особам/сім’ям шляхом взаємодії із структурними підрозділами соціального захисту місцевих державних адміністрацій та місцевого самоврядування, закладами освіти, закладами та відділеннями охорони здоров’я, внутрішніх справ, громадськими організаціями тощо.
  2. Здійснює виявлення осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, потребують соціальної підтримки та надання їм соціальних послуг. Забезпечує координацію та взаємодію особи/сім’ї, яка перебуває у СЖО, кожного з її членів із суб’єктами соціальної роботи до повного вирішення їх проблем, надання їм послуги з інформування і консультування
  3. Визначає потреби громади, особи/сім’ї у соціальних послугах, здійсненні оцінки потреб особи/сім’ї, а саме – відвідування сім’ї, спілкування із кожним із її членів, збір та аналіз інформації щодо стану життєвих обставин сімей/осіб.
  4. Готує та подає пропозицій в установленому порядку щодо організації надання соціальних послуг, створенні установ, закладів та служб соціальної підтримки особі/сім’ї у громаді.
  5. Здійснює ведення, в установленому порядку, обліку осіб/сімей у СЖО, інших соціальних груп громади, які потребують надання соціальних послуг та соціальної допомоги. Надає допомогу в оформленні необхідних документів для отримання соціальної допомоги та надання соціальних послуг особі/сім’ї у СЖО.
  6. Здійснює ведення первинної документації з організації надання соціальних послуг, обліку та звітності. Приймає заяви з необхідними документи про призначення та надання житлової субсидії, всіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг, формує електронну справу.
  7. Проводить консультування та інформування мешканців громади щодо надання усіх видів соціальних послуг та соціальних послуг адміністративного характеру (пільг, субсидій, компенсацій, виплат).
  8. Розповсюджує інформаційні матеріали з питань пропагування сімейних форм виховання, соціального захисту населення, протидії домашнього насильства.

Файли

Інформація про початок проходження перевірки та заява.pdf

Завантажити
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше