Прикарпаттяобленерго повідомляє, що в області розпочато аварійні вимкнення згідно встановлених черг.

Села Нижньовербізької громади попередньо віднесено до восьмої черги.

Наразі, аварійні відключення, за інформацією обленерго застосовано до 3,5,6 черг.

Аварійне відключення означає, що воно відбувається за вказівкою Укренерго, тому передбачити графік неможливо.

Що стосується погодинних відключень, то наразі наша громада в черзі 5.1, проте про погодинні відключення поки мова не йде, графіків немає.