Презентація бюджету для громадян Нижньовербізької ОТГ на 2019 рік

25.09.2019

Шановні жителі Нижньовербізької ОТГ!

В четвер, 26 вересня 2019 року, відбудеться презентація бюджету для громадян Нижньовербізької ОТГ на 2019 рік та збір пропозицій до бюджету на наступний 2020 рік.

Бюджет для громадян це візуалізована та описана простою мовою інформація про доходи та видатки бюджету громади.

Захід відбуватиметься у населених пунктах громади відповідно до графіку (час проведення орієнтований):

село Верхній Вербіж, біля адміністративної будівлі старости – орієнтований час проведення з 10.00 год.;

село Великий Ключів, біля амбулаторії – орієнтований час проведення з 14.00 год.;

село Мишин, біля адміністративної будівлі старости – орієнтований час проведення з 15.00 год.

Тож всі бажаючі, зможуть отримати візуалізовані друковані буклети та відповіді щодо бюджетного процесу в громаді.
Захід проводять представники Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети» та Центр Політичних Студій в рамках Програми DOBRE.