Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До Дня Незалежності України відбудеться конкурс творчих проєктів «Код Нації»

Новина
16.08.2022

Гловною метою Конкурсу є створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів. Брати участь у заході можуть як діти, молодь, так і дорослі.

Організаторами проєкту є ГО «Молодіжна організація “Молоде покоління”», БО «Благодійний Фонд «Відсоток Небайдужих» та ДУ «Український Державний Центр Позашкільної Освіти».

«Ці творчі проєкти сприятимуть підвищенню бойового духу нашого народу у часи збройного протистояння російським окупантам на усіх фронтах. Також слугуватимуть популяризації україномовного контенту, української культури та народних звичаїв», – говорять оргнанізатори.

Конкурс проходить у ІІІ етапи:

  • перший етап – подання конкурсних матеріалів організатору – БО «БФ ”Відсоток Небайдужих”» з 8 серпня до 23:59 19 серпня 2022 року;
  • другий етап – визначення конкурсною комісією переможців. Протягом 20-22 серпня 2022 року;
  • третій етап – публікація робіт переможців та нагородження 23 серпня 2022 року.

Конкурс має 8 номінацій. Всі роботи надаються: у Google-формі або на електронну адресу організатора (БО «БФ “Відсоток Небайдужих”») – fund@molodp.org до 23:59 19 серпня 2022 року.

Контакти організаторів: +38 099-61-89-697, +38 093-21-18-878.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше