У Нижньовербізькій громаді відбувся ІІ етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч»

25.03.2024

У Нижньовербізькій територіальній громаді відбувся ІІ етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», які проходять за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо!» серед юнаків.

На спортивному майданчику Мишинської гімназії 22.03.2024 року зібралися команди юнаків закладів загальної середньої освіти Нижньовербізької громади.

За підсумками змагань перемогу здобула команда Нижньовербізького ліцею ім. героя України Олександра Кукурби, друге місце за командою юнаків Ковалівського ліцею, а третє місце за юнаками команд Мишинської гімназії та Спаського ліцею ім. Івана Франка.

Учні показали свою спортивну підготовку, командну роботу та бажання перемогти

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо успіху у наступному етапі.