Івано-Франківська область з 26 лютого в «червоній зоні» з посиленим карантином

24.02.2021
Івано-Франківська область з 00:00 годин 26 лютого в «червоній зоні» з посиленим карантином. Таке рішення прийняла державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 лютого!

‼ Нові обмеження стосуються транспортних перевезень. А також з понеділка закриються усі освітні заклади, кафе-ресторани та ТРЦ, забороняється проведення масових заходів!

‼ Уже з п’ятниці буде заборонена посадка та висадка пасажирів на регулярні та нерегулярні рейси міжобласного сполучення залізничним, авіаційним та автомобільним транспортом в населені пункти Івано-Франківської області та з них.
«Червоний рівень» передбачає обмеження, подібні до тих, які діяли під час січневого локдауну. Зокрема забороняється робота:
  • барів, ресторанів, кафе тощо (крім замовлень на винос та доставки);
  • ТРЦ та інших розважальних закладів;
  • закладів освіти, спортзалів.
  • закладів культури.
Однак будуть працювати банки, аптеки, заправки, ветеринарні магазини, усі продовольчі магазини.
Бережіть себе та своїх рідних та будьте здорові.

З 24 січня в Івано-Франківській області буде встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки

21 січня 2022р. відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Сільською радою припинено прийом відвідувачів у період карантину

Комісією з питань ТЕБ і НС Нижньовербізької сільської ради, прийнято рішення про припинення прийому відвідувачів у сільській раді та старостатах на період з 18.02 по 28.02.2021.

Про додаткові заходи безпеки в умовах спалаху COVID-19

18.03.2020 під головуванням сільського голови відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та з 19 березня до 3 квітня 2020 року вирішено зокрема, посилити заходи безпеки в умовах спалаху COVID-19.

К А Р А Н Т И Н

Тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян посадовими особами Нижньовербізької ОТГ з 16.03.2020 по 03.04.2020