«Коломийка-2019»

29.05.2019

26 травня 2019 року,  стадіон села Королівка під звуки трембіт скликав гостей, де відбувся XV Міжнародний фольклорно-етнографічний фестиваль «Коломийка-2019».

Розпочалося дійство з фестивальної ходи  учасниками якої були і колективи Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади. Після урочистого відкриття відбулася мистецька конкурсна програма, у якій  народно-аматорський фольклорно етнографічний колектив «Наспів» Народного дому села Мишин під керівництвом Світлани Голіней нагороджений дипломом Гран-прі фестивалю та Дипломом ІІІ ступеня фонду «Покуття»;  дипломом І ступеня  БФ “Покуття” та першим місцем фестивалю нагороджений народно-аматорський фольклорно етнографічний колектив «Ключівські візерунки» Народного дому села Великий Ключів – керівник Марія Бойчук; народний аматорський хореографічний колектив «Гомін Карпат» села Нижній Вербіж під керівництвом Мар’яни Марук відзначений дипломом І ступеня фестивалю та БФ “Покуття”.

Благодійний фонд «Покуття» нагородив колективи Нижньовербізької об’єднаної громади також грошовими винагородами.

Висловлюємо щиру подяку організаторам фестивалю та благодійному фонду «Покуття».