Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Діяльність Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Новина
13.04.2022

Ми тут, щоб вам допомогти! Система надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права.

Нагадуємо, що безоплатна правова допомога - це правові послуги, що охоплює надання правової інформації, консультацій і роз'яснень з правових питань; складення заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру; здійснення представництва інтересів особи в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; забезпечення захисту особи від обвинувачення; надання особі допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

У І кварталі 2022 року Коломийським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги зареєстровано 1426 звернень клієнтів, 1312 особам надано правову консультацію, 114 із них написали письмову заяву про надання безоплатної вторинної правової допомоги. З початку війни до Коломийського місцевого центру з надання БВПД звернулося 62 переміщені особи. Значна роль приділялася правопросвітницьким заходам та співпраці із ЗМІ, а саме: проведено 28 правопросвітницьких заходів та 4 прямі ефіри на Радіо Сяйво.

Найпоширеніші питання з якими звертаються клієнти в Коломийським місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги це питання - соціального забезпечення, спадкового, сімейного, трудового, земельного, права та з питань виконання судових рішень. Щодо клієнтів, яким було надано безоплатну вторинну правову допомогу, то за звітний період найбільше позитивних рішень прийнято по малозабезпеченим особам (середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму), ветеранам війни та особах з інвалідністю.

Шановні громадяни! Якщо вам необхідно отримати кваліфіковану юридичну консультацію або призначити адвоката (чи працівника центру) для здійснення представництва інтересів і складання процесуальних документів (відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу») звертайтеся до Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:

м. Коломия, вул. Міцкевича, 8. Графік роботи:

Пн, Вт, Ср, Чт  (09:00-18:00),

Пн - (09:00-16:45), Сб,

Нд – вихідний.

Тел.: (03433)  46376 або (068) 460 07 09.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше