Перелік об'єктів, що підлягають приватизації

Перелік об'єктів, що підлягають приватизації

Нежитлове приміщення (клеєварка), загальною площею 247,2 м.кв., за адресою: Івано-Франківська область, Коломийський район, село Ковалівка, вул. Комунальна, будинок 18а.

Об'єкт включено до Переліку відповідно до рішення сесії "Про Перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації" від 23.04.2021 року № 196-IX/2021.

Балансоутримувач майна - Нижньовербізька сільська рада.

Балансова вартість - відсутня.

Реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна - 2179204826232. Дата державної реєстрації 24.09.2020.