Пожежна безпека

04.04.2019

Шановні громадяни!

Рятувальники застерігають вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж в природних екосистемах. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

За минулу добу рятувальники області 81 раз виїжджали на ліквідацію пожеж в природних екосистемах. На Коломийщині від початку року відбулось 8 пожеж внаслідок спалювання сухої трави.

Коломийський міськрайонний відділ Управління ДСНС в області вкотре нагадує громадянам прості правила безпеки, яких слід дотримуватися, щоб не допустити виникненя пожежі сухої трави:

• навіть при невеликих поривах вітру краще відмовитись від розпалювання вогнища;
  • не розводьте багаття у безпосередній близькості до будинків чи господарських споруд, відстань до будівель має бути не меншою за 15 метрів;
  • не поливайте сухотрав'я легкозаймистими речовинами: бензином, дизпаливом тощо;
  • не залишайте без нагляду розпалені вогнища;
  • ніколи не кидайте непогашені сірники або цигарки;
  • пояснюйте друзям і знайомим, що їхня необережність може стати причиною пожежі.

Якщо ж ви помітили пожежу, якнайшвидше зателефонуйте до Служби порятунку за номером "101".

Лише спільними зусиллями можна вберегти природу від вогню!

Головний інспектор Коломийського міськрайонного відділу Барщук Віктор Романович

пожежна безпека

ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ

Коломийський міськрайонний відділ Управління ДСНС в області рекомендує дотримуватись правил пожежної безпеки