Сільська рада інформує про придбання у 2019 році для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Нижньовербізької ОТГ» двох комплектів телемедичного обладнання.

23.01.2020

Загальна вартість закупівлі складає 216 тисяч гривень. З державного бюджету на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості спрямовано 198 тисяч, а з сільського бюджету громади 18 тисяч гривень.

По одному комплекту передано в амбулаторії с. Нижній Вербіж та с. Великий Ключів.

Комплект включає в себе:

• електрокардіограф - призначений для проведення електрокардіографічних обстежень з метою дослідження серця і діагностики захворювань серцево-судинної системи та відправлення ЕКГ на віддалений ПК з використанням мобільного Інтернету;
  • стетоскоп - призначений для аускультації звуків, що виходять від серця, судин, легенів, бронхів, кишечника та інших органів та відправлення результатів тесту на віддалений ПК з використанням мобільного Інтернету;
  • цифровий отоскоп - призначений для дослідження вушної раковини лікарем;
  • цифровий дерматоскоп- призначений для дослідження шкіри лікарем;
  • оглядову камеру;
  • монітор життєво-важливих показників - призначеним для неінвазивного вимірювання артеріального тиску, температури, ступеня насичення (сатурації) киснем гемоглобіну артеріальної крові та частоти пульсу пацієнта;
  • планшет Lenovo та сумка.

Додаткова інформація: телемедицина - комплекс дій, технологій та заходів, що застосовуються при наданні медичної допомоги, з використанням засобів дистанційного зв’язку у вигляді обміну електронними повідомленнями.

Оскільки такі прилади дозволяють здійснювати передачу цифрової інформацію, то вони будуть використовуватися для створення єдиного медичного простору з базою даних про стан здоров’я пацієнта.

Продовжуємо публікації про придбані товари Нижньовербізькою сільською радою у 2019 році.

Сьогодні розкажемо про закупівлю обладнання для Мишинської гімназії. Загалом у 2019 році для закупівлі матеріально-технічного обладнання для Мишинської гімназії спрямовано 659 тис.грн,
07.02.2020

Продовжуємо серію публікацій про придбані товари Нижньовербізькою сільською радою у 2019 році.

Сьогодні розкажемо про закупівлю обладнання для Великоключівського ліцею. Загалом у 2019 році для закупівлі матеріально-технічного обладнання для Великоключівського ліцею спрямовано 937,2 тис. грн.
31.01.2020

Сьогодні розкажемо про закупівлю обладнання для Нижньовербізького ліцею.
31.01.2020

Продовжуємо серію публікацій про виконані роботи Нижньовербізькою сільською радою у 2019р.

Сьогодні розкажемо про облаштування спортивного майданчика з штучним покриттям на території Нижньовербізького ліцею.
22.01.2020

Сьогодні розкажемо про використання коштів інфраструктурної субвенції в с.Верхній Вербіж.

У 2019р. для с.Верхній Вербіж було виділено 396 000 грн. інфраструктурної субвенції.
18.01.2020

Сьогодні розкажемо про використання коштів інфраструктурної субвенції в с.Великий Ключів.
17.01.2020

Продовжуємо серію публікацій про виконані роботи Нижньовербізькою сільською радою ОТГ у 2019 році.

Сьогодні розкажемо про використання коштів інфраструктурної субвенції в с.Мишин.
16.01.2020

Нижньовербізька сільська рада розпочинає серію публікацій про виконані роботи у 2019р.

Сьогодні розкажемо про використання коштів інфраструктурної субвенції з державного бюджету, яку новостворені об’єднані громади отримують протягом 5 років.
15.01.2020

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора КНП “ЦПМСД” Нижньовербізької сільської ради ОТГ.

14.05.19 о 10:00 відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Нижньовербізької сільської ради ОТГ”