Про включення до списку виборців.

03.04.2019

Про процедуру перевірки включення громадянина
до Державного реєстру виборців

Порядок звернення особи за власною ініціативою до органу ведення Державного реєстру виборців щодо включення себе до реєстру встановлено статтею 19 Закону України "Про Державний реєстр виборців", згідно з якою особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру виборців, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України щодо свого включення в Реєстр. Така особа подає органу Реєстру виборців письмову заяву і пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство виборця, - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України), копія якого додається до заяви. Відомості про постійну нездатність виборця пересуватися самостійно зазначаються в заяві, яка подається разом з документом, що підтверджує відповідний факт.

Крім того, згідно зі статтею 21 Закону України "Про Державний реєстр виборців" виборець може особисто звернутися з письмовим запитом до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі, пред’явивши паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Коломийської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: м. Коломия, вул. Верещинського, 17, кабінет №8, тел. 4-79-14,4-79-07,4-79-09

Запрошуємо виборців, які проживають на території Коломийського району перевірити свої ідентифікаційні персональні дані та персональні дані, які визначають місце та умови голосування. Особливо це стосується тих виборців, які під час проведення 31 березня 2019 року чергових виборів Президента України виявили неточності у списку виборців, або були відсутні у списку виборців.

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців апарату

Коломийської райдержадміністрації                                                                   Олег Гальковим

вибориреєстр

Відповіді на актуальні питання щодо позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року

Як реалізують своє виборче право внутрішньо переміщені особи на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року? Як виборцю дізнатися адресу приміщення для голосування його виборчої дільниці? та інші питання...
18.06.2019

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: порушення та відповідальність під час виборів!

Шановні українці, будьте уважні: якщо ви стали свідком правопорушень під час виборів, негайно звертайтеся до голови відповідної виборчої комісії, офіційних спостерігачів та поліції!

Пам’ятка виборця.

31 березня 2019 року - чергові вибори президента України