Продовжуємо серію публікацій про виконані роботи Нижньовербізькою сільською радою у 2019р.

17.01.2020

Сьогодні розкажемо про використання коштів інфраструктурної субвенції в с.Великий Ключів.

?У 2019р. для с.Великий Ключів було виділено 868 000 грн.? інфраструктурної субвенції.

За узгодження з активом с.Великий Ключів, після отримання всіх відповідних погоджень та затвердження рішення на сесії сільської ради, розпочато капітальний ремонт центральної сільської дороги вул.Відродження, а також профінансовано завершення капітального ремонту адміністративного будинку сільського старости с.Великий Ключів.
Зважаючи на проведений тендер та укладений договір, для проведення капітального ремонту ділянки дороги протяжністю 750 м. (4600 м.кв.). загалом необхідні кошти в сумі 3 млн.576 тис.грн. (в тому числі проектно-кошторисна документація, її експертиза та послуги технічного нагляду).
У 2019р. відремонтовано відрізок дороги протяжністю 95 метрів та виконано робіт на суму 368 687 грн. З цією метою залучено кошти інфраструктурної субвенції с.Великий Ключів за 2019р.
У 2020р. планується продовжити ремонт вказаної дороги.

Крім того у 2019р. завершено капітальний ремонт адміністративного будинку старости с.Великий Ключів. Загальна кошторисна вартість робіт склала 1млн.490,2тис.грн. (в тому числі проектно-кошторисна документація, її експертиза та послуги технічного нагляду).

Для виконання всіх вказаних робіт, було залучено такі кошти:

1. ? Інфраструктурна субвенція с.Великий Ключів за 2019р. – 499 313 грн.
  2. ? Інфраструктурна субвенція с.Великий Ключів за 2018р. – 970 500 грн.
  3. ? Кошти місцевого бюджету Нижньовербізької сільської ради ОТГ – 20 386 грн.
    Після завершення ремонтних робіт в адмінбудівлі розміщено амбулаторію с.Великий Ключів

Нагадуємо, що інфраструктурну субвенцію отримують новостворені об’єднані громади з державного бюджету, на протязі 5 років. Уряд здійснює розподіл коштів субвенції між громадами на підставі формули, яка враховує кількість жителів громади та площу громади. Об’єднані громади здійснюють використання коштів субвенції на підставі постанови КМУ №200 від 16.03.2016р.

Так само вчинила Нижньовербізька сільська рада, яка у 2019р. отримала 2 737 100 грн. інфраструктурної субвенції, та розподілила вказані кошти між населеними пунктами громади на підставі рішення сесії сільської ради, враховуючи чисельність жителів та площу кожного населеного пункту, а саме:

• с.Нижній Вербіж – 706 700 грн.
  • с.Верхній Вербіж – 396 000 грн.
  • с.Великий Ключів – 868 000 грн.
  • с.Мишин – 766 400 грн.

Напрямок використання коштів окремого населеного пункту визначають депутати ради на сесії, спираючись на дозволені закон напрямки фінансування, пріоритетність потреб сіл громади та консультації із жителями кожного окремого села.

Продовжуємо публікації про придбані товари Нижньовербізькою сільською радою у 2019 році.

Сьогодні розкажемо про закупівлю обладнання для Мишинської гімназії. Загалом у 2019 році для закупівлі матеріально-технічного обладнання для Мишинської гімназії спрямовано 659 тис.грн,
07.02.2020

Продовжуємо серію публікацій про придбані товари Нижньовербізькою сільською радою у 2019 році.

Сьогодні розкажемо про закупівлю обладнання для Великоключівського ліцею. Загалом у 2019 році для закупівлі матеріально-технічного обладнання для Великоключівського ліцею спрямовано 937,2 тис. грн.
31.01.2020

Сьогодні розкажемо про закупівлю обладнання для Нижньовербізького ліцею.
31.01.2020

Сьогодні розкажемо про облаштування спортивного майданчика з штучним покриттям на території Нижньовербізького ліцею.
22.01.2020

Сьогодні розкажемо про використання коштів інфраструктурної субвенції в с.Верхній Вербіж.

У 2019р. для с.Верхній Вербіж було виділено 396 000 грн. інфраструктурної субвенції.
18.01.2020

Продовжуємо серію публікацій про виконані роботи Нижньовербізькою сільською радою ОТГ у 2019 році.

Сьогодні розкажемо про використання коштів інфраструктурної субвенції в с.Мишин.
16.01.2020

Нижньовербізька сільська рада розпочинає серію публікацій про виконані роботи у 2019р.

Сьогодні розкажемо про використання коштів інфраструктурної субвенції з державного бюджету, яку новостворені об’єднані громади отримують протягом 5 років.
15.01.2020