Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Проекти рішень Нижньовербізької сільської ради:

- «Про затвердження примірного договору оренди комунального майна»;

- «Про затвердження Порядку розподілу орендної плати для об’єктів, що перебувають у комунальній власності».

Проекти рішень Нижньовербізької сільської ради:

- «Про затвердження примірного договору оренди комунального майна»;

Розробник – Постійна комісія з питань промисловості, сільського господарства, підприємництва, транспорту і зв’язку, житлово-комунального господарства та комунальної власності Нижньовербізької сільської ради ОТГ, сектор з юридичних питань, відділ житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку.

Проекти регуляторних актів пропонується прийняти з метою врегулювання відносин, що виникають у сфері оренди комунального майна на території Нижньовербізької громади та проведення єдиної політики у сфері оренди, раціонального використання ресурсів громади.

Пропозиції та зауваження до Проектів регуляторних актів та аналізів їх регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

поштою за адресою: вул. Довбуша, 1, с. Н. Вербіж, 78218;

ел. поштою: nwerbizh@ukr.net.

З повним текстом Проектів регуляторних актів та аналізів їх регуляторного впливу можна ознайомитися у приміщенні Нижньовербізької сільської ради  за адресою: вул. Довбуша, 1, с. Н. Вербіж або на сайті https://nvotg.gov.ua (розділ «Документи», тип документу «Регуляторний акт», статус «Проект» та у розділі «Корисна інформація» - «Оприлюднення проектів нормативно-правових актів» https://nvotg.gov.ua/useful-info/oprilyudnennya-proektiv-normativno-pravovih-aktiv ).

Зауваження та пропозиції приймаються з 01.12.2020 року по 22.01.2021 року.