У кожному населеному пункті Нижньовербізької громади буде свій працівник з благоустрою.

👷‍♀👷‍♂У кожному селі Нижньовербізької громади буде свій робітник з благоустрою.

🚧Першочерговим завданням робітника буде догляд за сільським кладовищем. Крім того, робітник здійснюватиме благоустрій у визначеному селі.

🔶Для цієї мети, сільська рада, передбачила у сільському бюджеті кошти на заробітну плату 𝟲 робітників з благоустрою (по одному для кожного села громади) у сумі 𝟱𝟯𝟵 𝟱𝟬𝟬,𝟬𝟬 грн.

🛠Також заплановані кошти на придбання відповідних господарських інструментів для виконання робіт з благоустрою.

👷‍♀👷‍♂Наразі, крім с. Мишин, прийняті на роботу робітники у всіх селах громади.