Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сади Перемоги — наша відповідь окупантам, які хочуть залишити українців без продуктів.

Новина
07.04.2022

Російсько-українська війна затягується. Окупанти знищують цивільну інфраструк­туру міст і сіл, захоплюють або знищують сільськогосподарську техніку, елеватори, вантажні термінали.

За попередньою оцінкою Програми розвитку ООН внаслідок війни, яка може затягнутись, майже 30% населення потребуватиме життєво необхідної гуманітарної допомоги. Загалом, конфлікт безпосередньо торкнеться близько 18 млн осіб, а понад 7 млн стануть внутрішньо переміщеними особами.

Це означає, що третина українців може мати проблеми з отриманням харчових продуктів. Дехто говорить про загрозу голоду. І ця загроза може стати реальною, якщо на неї не відре­агувати якомога швидше.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше