Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Щодо програми перепідготовки офіцерів запасу учасників АТО/ООС та членів їх сімей.

Новина
28.09.2021

Інформуємо, що в рамках проекту «Норвегія - Україна», UKR-20/002 (NUPASS) «Норвегія - Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему», Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу проводить перепідготовку офіцерів запасу, учасників АТО/ООС та членів їх сімей на своїй базі.

На 3-місячних курсах (500-годинна програма, режим занять - 5 днів на тиждень (3-4 години у вечірній період (в умовах карантину - дистанційна форма навчання)), буде здійснена перепідготовка за напрямком: «Підприємство та лідерство» протягом вересня-грудня 2021 року. По закінченню навчання кожен учасник отримає диплом, завірений Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та університетом Норд (Норвегія).

Слухачами курсів на безкоштовній основі можуть бути:

  • військовослужбовці Збройних Сил та інших силових структур, заплановані до звільнення в поточному році.
  • військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені з військової служби протягом останніх трьох років і які мають стаж служби не менше 10 років.
  • учасники бойових дій, які мають статус учасника, оформлений відповідно до чинного законодавства (далі за текстом - ветерани).
  • члени сімей (чоловік /дружина) вищеперелічених категорій.
  • члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік / дружина). Граничний вік учасника проекту 50 років.
Для вступу на навчання кандидати повинні подати електронну заявку на сайті shorturl.at/pDNU9 або звернутися до менеджера з набору слухачів Попович Ольги Василівни за тел. +380950940053 (olya.popovuch@gmail.com)
Детальніше про проект за посиланням  https://ifsa.kiev.ua/proekt-ukraina-%E2%80%93-norvegiya/
 
 
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше