Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Семінар – навчання на тему «Організація харчування в закладах освіти»

Новина
27.01.2022

Спеціалісти Коломийського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області 26 січня 2022 року провели  семінар – навчання : «Організація харчування в закладах освіти» для керівників , працівників харчоблоків та відповідальних за організацію харчування у закладах загальної середньої освіти Нижньовербізької сільської ради.

Під час навчання було розглянуто виконання постанови КМУ від 24.03.2021р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та  наказу МОЗ України від 05.11.2021 № 2441 «Про затвердження рекомендованого Примірного чотиритижневого сезонного меню».

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше