Школа мистецтв здобула перемогу у фестивалі дитячого естрадного мистецтва «Зорепад»

11.06.2019

Нижньовербізьку ОТГ достойно представили учні Нижньовербізької дитячої школи мистецтв: Залеська Вероніка зайняла 1 місце (середня вікова група), Ориняк Софія 2 місце (середня вікова група). Церемонію нагородження дипломантів та переможців фестивалю провело високоповажне журі: Алла Кобилянська, Людмила Федор, Уляна Мандрусяк, Михайло Попелюк,  Любов Курманська, Євген Боднаренко, Любов Дутчак, голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук. Кожен переможець отримав не тільки диплом, але й цінний подарунок від благодійного фонду «Покуття».