Початок прийому проєктів у рамках Положення про громадський бюджет.

13.10.2020

Бюджет участі (громадський бюджет) – це частина коштів сільського бюджету, щодо якої мешканці самостійно обирають на що їх витрачати шляхом голосування. Пропонуйте свої проєкти та голосуйте за цікаві ідеї для змін вашого ОТГ на краще!!!

Нагадуємо, що Нижньовербізька сільська рада об’єднаної територіальної громади вже втретє проводить бюджет участі!

Термін подачі проєктів триває з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року.

Загальний обсяг Бюджету участі на 2021 рік становить 229220,00 грн. До фінансування буде відібрано 4 проєкти, які наберуть найбільшу кількість голосів. Максимальний розмір одного проєкту становить 57305,00 грн.

Проєкт може подати особа, яка досягла 16-ти річного віку, є громадянином України та місце проживання особи зареєстроване в одному з населених пунктів Нижньовербізької ОТГ, що підтверджується паспортом.

Для подання проєкту його автору необхідно заповнити бланк за формою згідно з Додатком 1 Положення про громадський бюджет (бюджет участі) та додати список осіб, які відповідають критеріям, визначеним у підпункті 1.2.1 Положення, які підтримують реалізацію цього проєкту за формою згідно з Додатком 2.

Кожен автор проєкту може подати лише один проєкт на один календарний рік.

Проєкти потрібно подати особисто або у електронному вигляді:

особисто, за адресою Нижньовербізької сільської ради ОТГ: 78218, Івано-
Франківська обл., Коломийський район, с. Нижній Вербіж, вул. Довбуша, буд. 1
Для подачі проекту у паперовому вигляді необхідно мати:
1) заповнений бланк проєкту;
2) документи, що підтверджують особу;
3) при необхідності до бланку проєкту можуть долучатися такі документи, як:
пояснювальна записка, карти, схеми, креслення та інші документи, які є
важливі на думку автора проекту.

у електронному вигляді через “Платформу реалізації ідей для покращення твоєї об’єднаної територіальної громади”
Для подачі проєкту в електронному вигляді необхідно зареєструватися на
даній платформі        https://nvotg.pb.org.ua/
За детальною інформацією можна звернутись за адресою: с. Нижній Вербіж, вул. Довбуша, буд. 1,  або тел. 03433-90010