31 травня відбулося районне свято напередодні Дня захисту дітей

31.05.2024

Напередодні Дня захисту дітей, 31 травня відбулося районне свято, яке організувала Коломийська районна державна адміністрація спільно із Коломийським академічним обласним українським драматичним театром ім. І. Озаркевича для дітей Коломийщини.

Діти пільгових категорій Нижньовербізької територіальної громади долучилися до святкування, взяли участь у конкурсах, змаганнях за участю аніматорів та переглянули виставу «Коза-Дереза».

Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і щасливою, оточеною теплом та турботою дорослих. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день – радісним та щасливим!