Учні та вчителі з міста Слов’янська Донецької області в рамках заходу «Святкування Різдва Христового на Західній Україні»

12.01.2022
З 05 січня по 10 січня 2022 року в Нижньовербізькій громаді перебували учні та вчителі з міста Слов’янська Донецької області в рамках заходу «Святкування Різдва Христового на Західній Україні», метою якого було знайомство із традиціями та звичаями Прикарпаття, патріотичне виховання молоді, популяризація фактів історії славетного минулого України, вшанування пам’яті загиблих воїнів УПА.
За період перебування у нашій громаді діти відвідали храми:
  • УГКЦ с. Нижній Вербіж
  • ПЦУ с. Нижній Вербіж «Різдва Пресвятої Богородиці», який віднесено до світової спадщини ЮНЕСКО
  • музеї «Писанка» та «Гуцульщина» у м. Коломия,
  • захід «Гуцульська Коляда» у селі Криворівня Верховинського району,
  • «Музей вівчарства»
  • музейний комплекс «Бутинар» у с. Космач
  • пам’ятник на місці бою воїнів УПА з військами НКВД «Бій під Космачем»
  • «Садибу Святого Миколая» у с. Пістинь
  • музей «Тараса Мельничука» у с. Уторопи
  • криївку у с. Великий Ключів, де загинув провідник УПА та уродженець Донецької області Іван Кулик.
А також побували у криївках у с. Спас та с. Микитинці, відвідали м. Яремче, та інші локації, які принесли приємні емоції та незабутні враження нашим гостям.
Висловлюємо подяку всім меценатам, благодійникам, підприємцям священникам
  • о. Михайлу Дзюбі,
  • о. Юрію Ужитчаку,
  • депутату сільської ради Володимиру Мицаку,
  • нашим працівникам освіти та культури за активну участь в підготовці та проведенні запланованих заходів та всім, хто долучився до проведення даного заходу.