Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Як доглядати за криницею.

Новина
04.08.2022

Заходи з очищення криниць для покращення якості води включають в себе очистку,  промивку  і  дезінфекцію.

 Дезінфекція колодязів, включає:

  • попередню дезінфекцію ;
  • очищення колодязя;
  • повторну дезінфекцію.

 Попередня дезінфекція криниці.

Перед дезінфекцією  розраховують обсяг води  (в м3), який дорівнює площі кільця колодязя (в м2) на висоту водяного стовпа (в м).

Виконують дезінфекцію наступним чином: готують 10% -й освітлений розчин хлорного вапна.  Для цього 0,5 кг  хлорного вапна заливають холодною водою, розтирають до отримання рідкої однорідної маси і вливають  10 літрів води.  Ретельно перемішують, відстоюють, зливають прозорий вміст.  На 1 м3 води витрачають 1 відро освітленого розчину хлорного вапна. Якщо вода  у  колодязі  холодна  (+4  град.C – +6 град.C), кількість хлорвмісного препарату для дезінфекції колодязя об’ємним способом збільшують вдвічі. Воду  добре перемішують протягом 15 – 20 хв.  жердинами чи частим опусканням  та  підніманням  відра. Потім  колодязь  закривають  кришкою  і  залишають на 1,5 – 2 години. Для дезінфекції можна використовувати і інші середники, які дозволені для цієї мети.

 Очищення криниці.

Очищення проводиться через 1,5 – 2 години після попередньої дезінфекції.  Колодязь повністю звільняють від води, очищають від можливих в ньому сторонніх предметів і накопичення мулу.  Стінки шахти очищають механічним шляхом від забруднень.  Стінки при необхідності ремонтують, потім зовнішню і внутрішню частину шахти зрошують  5% -ним розчином хлорного вапна (або іншим засобом, приготованим за інструкцією до препарату) з розрахунку 0,5 л / м2.

Перед  тим  як  людина  спускається  у колодязь, перевіряють, чи не накопичився там СО2 , для чого у відрі на дно колодязя опускають запалену свічку. 

Повторна дезінфекція.

Після очищення, ремонту та дезінфекції  приступають до повторної дезінфекції.

Витримують час, протягом якого колодязь знову заповнюється водою, повторно визначають обсяг води в ньому  і вносять потрібну кількість розчину хлорного вапна або іншого дезинфікуючого препарату згідно з інструкцією із застосування.  Наприклад, при використанні хлорвмісних таблеток «Акватабс» -8,67 необхідно 5 таблеток на 1 куб.  м (1000 л).  З розрахунку на 1 колодязь об’ємом 7 куб м (7000 л) – 35 таблеток.

Після внесення дезинфікуючого розчину воду в колодязі перемішують протягом 10 хвилин, колодязь закривають кришкою і залишають на 6 годин, не допускаючи забору води з нього.

Після закінчення зазначеного терміну наявність залишкового хлору у воді визначають якісно – за запахом.

При відсутності залишкового хлору у воду додають 0,25 – 0,3 частини початкової кількості дезинфікуючого препарату і витримують ще 3 – 4 години.

Після повторної перевірки на наявність залишкового хлору і позитивних результатів такої перевірки (наявність запаху хлору),  проводять відкачку води до зникнення різкого запаху хлору.

Контроль за ефективністю дезінфекції колодязя проводиться лабораторно.  І лише  після цього воду можна використовувати для питних і господарсько-побутових цілей.

При використанні іншого дезінфікуючого засобу, необхідно користуватися інструкцією щодо застосуванню цього препарату.

Також інформую, що нашим відділом проводиться як мікробіологічний так і хімічний аналізи води. Вартість досліджень за якими можна судити про якість води в межах 1000 гривень.

Лікар-епідеміолог                      Дмитро Андрушко

Місцеве водопостачання. Гігієнічні вимоги щодо впорядкування та експлуатації криниць.

Найчастіше децентралізоване водопостачання організовується за рахунок підземних вод. Вода забирається з різних водоносних горизонтів і з різної глибини, але здебільшого використовують грун­тові води з другого і третього водоносних горизонтів, захищених від забруднення. Чим глибше розташований шар води, тим вона чисті­ша. При децентралізованому водопостачанні додаткову обробку води, як правило, не проводять. Тому до колодязної води не можна ставити такі високі вимоги, як до води при централізованому водопоста­чанні. І все ж така вода повинна бути безпечною в епідемічному відношенні, мати нешкідливий хімічний склад і добрі органолеп­тичні властивості.

         Якщо санітарний стан колодязя і результати аналізу води за­довільні, то вода може використовуватися для пиття в сирому виг­ляді, тобто без всякої попередньої обробки.

       Для забезпечення питною водою влаштовуються різного типу колодязі. З цією метою у сільських умовах часто будують шахтні або трубчасті колодязі. Щоб запобігти забрудненню підземних вод під час експлуатації, місце для колодязя вибирають на підвищенні не ближче 20-30 м від можливого джерела забруднення (наприклад, убиралень, вигрібних ям, хлівів, гноє­сховищ, місць захоронення людей і скотомогильників, складів мінераль­них добрив і отрутохімікатів тощо). Територія довко­ла не повинна затоплюватися павод­ковими і зливовими водами і заболо­чуватися.

   Колодязь - на перший погляд, найпростіше рішення проблеми водопостачання приватного будинку. Основні переваги використання колодязя: 

  • Спорудження колодязя не вимагає серйозних витрат на будівельну техніку, офіційних дозволів і оформлень. 
  • Технічне обслуговування колодязя можна проводити самостійно. 
  • Колодязь може служити практично безперебійно до 50 років. 
  • Колодязь може стати цікавим декоративним доповненням ділянки. 

Недоліки використання колодязя: 

    Рівень води та її якість значною мірою залежить від погодних умов. В посушливе літо рівень води в колодязі падає, а в дощові дні, навпаки зростає, однак через це погіршується і якість води. Вся справа в тому, що дощова вода, потрапляючи в водоносний шар, забруднює воду, яка надходить в колодязь. 

 

Зав. відділення епідеміологічного нагляду та профілактики неінфекційних захворювань Козовий В.С

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше