Заходи до Дня пам’яті та примирення у Нижньовербізькій громаді.

06.05.2021
  • Нижній Вербіж - 07.05.2021 року о 13.00 годині,  біля пам’ятника  загиблим в Другій Світовій війні села Нижній Вербіж, за участі настоятелів храмів с. Нижній Вербіж,   народного дому с. Нижній Вербіж, школи мистецтв та Нижньовербізького ліцею,  відбудеться година пам’яті «Поєднаймося в шані глибокій».
  • Ковалівка  - 07.05.2021 року о 13.30 годині,  біля пам’ятника  загиблим в Другій Світовій війні села Ковалівка, за участі настоятелів храмів с. Ковалівка,  народного дому с. Ковалівка та Ковалівського ліцею,  відбудеться година пам’яті за полеглими у Другій Світовій війні.
  •  Верхній Вербіж - 08.05.2021 року о 15.00 годині  біля могила «Борцям за волю всіх часів» села Верхній Вербіж, за участі настоятеля сільського храму с. Верхній Вербіж та  клубу с. Верхній Вербіж, відбудеться година пам’яті «Вшанування полеглих у Другій Світовій війні».
  • Спас  - 08.05.2021 року о 10.00 годині, біля пам’ятника  загиблим в Другій Світовій війні села Спас, за участі настоятеля храму с. Спас,   народного дому с. Спас та Спаського ліцею,  відбудеться година пам’яті «Уклонімося пам’яті полеглих».
  • Великій Ключів - 08.05.2021 року о 15.00 годині,  біля пам’ятника «Воїнам які  загинули в Другій Світовій війні» села Великій Ключів, за участі настоятеля храму с. Великій Ключів,   народного дому с. Великій Ключів, відбудеться година пам’яті «Вшанування пам’яті героїв Другої Світової війни».
  •  Мишин - 08.05.2021 року о 12.00 годині,  біля могили  воїнам загиблим в Другій Світовій війні села Мишин за участі настоятеля храму с. Мишин та  народного дому с. Мишин,  відбудеться година пам’яті «Вшанування полеглих героїв».