Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Рекомендації щодо запобігання шкідливої дії пестицидів і агрохімікатів на здоров'я людей, тварин та навколишнє середовище.

Новина
10.05.2022

При проведенні польових робіт все частіше в нашому районі фермери та сільськогосподарські підприємства обробляють землі засобами захисту рослин та на жаль, не завжди пам'ятають про те, що застосовані хімічні препарати можуть зашкодити здоров'ю людей, тварин та навколишньому середовищу. А тому при отриманні повідомлення від агропідприємства щодо застосування пестицидів та агрохімікатів сільський, селищний голова, голова ТГ зобов’язаний: Довести до відома мешканців села, власників пасік, рибогосподарств, керівників лікувально профілактичних закладів на території населеного пункту про застосування пестицидів агропідприємством.

Забезпечити контроль за проведенням вказаних заходів на території населеного пункту.

При отриманні звернень від громадян щодо порушення застосування пестицидів потрібно ініціювати комісійний розгляд за участю представників органів виконавчої влади, Національної поліції та управління (відділу) 1 У Держпродспоживслужби в районі (місті). Діяти згідно вимог чинного законодавства.

Одночасно повідомляю, що основні вимоїн спрямовані на запобігання шкідливої дії пестицидів і агрохімікатів регламентуються: -Законом України «Про пестициди і агрохімікати» -Державними санітарними правилами «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» ДСП 8.8.1.2.001- 98

-Державними санітарними правилами «Авіаційне застосування засобів захисту рослин і мінеральних добрив у народному господарстві України», затвердженими наказом МОЗ України№382 від 18.12.1996 року.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше