Земельний податок

15.07.2019

До уваги жителів громади!

• Нагадуємо, що до 28 серпня власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі повинні сплатити земельний податок.
  • Так само до 28 серпня повинен бути сплачений податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
  • У сільській раді та адміністративних будинках старост знаходяться роздруковані податкові повідомлення із сумами податків.
  • Звертаємо увагу, що суму земельного податку та податку на нерухоме майно, потрібно сплатити самостійно у банківській установі чи Укрпошті.
  • Також, що фізичні особи (громадяни) несуть відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання.
  • Якщо ж платники податків не сплачують узгоджену суму грошового зобов’язання з плати за землю, то вони притягуються до відповідальності у вигляді штрафу.