Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Формат реквізитів сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску.

14.04.2023

Головне управління ДПС в Івано-Франківській області повідомляє, що з метою врегулювання механізму сплати податків, зборів, платежів, єдиного внеску в умовах дії міжнародного стандарту ISQ 20022 затверджено наказ Міністерства фінансів України від 22.03.2023 №148 « Про затвердження Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів, грошової застави, а також у разі їх повернення», зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 28березня 2023 року(набирає чинності з 01 квітня 2023 року)

Цим наказом передбачено, що платники під час сплати податків, зборів, платежів, єдиного внеску з 01 липня 2023 року використовують виключно структурований формат реквізиту «Призначення платежу», який включає заповнення тільки двох обов’язкових полів, а саме:

  • «Код виду сплати»
  • «Додаткова інформація запису». Це не стосується платників єдиного рахунку.

Також, одночасно для всіх платників запроваджено перехідний період, який надає можливість до 01 липня 2023 року при сплаті податків, зборів, єдиного внеску використовувати і старий формат реквізиту «Призначення платежу» (наказ МФУ від 24 липня 2015року №666 втрачає чинність з 01 липня 2023року).

Враховуючи вищевикладене надаємо електронний інформаційний масив вигляді додатків.

Файли

Наказ про затвердження Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу».pdf

Завантажити

Перелік кодів видів сплати, які використовуються органами виконавчої влади.pdf

Завантажити

Перелік кодів видів сплати, які використовуються платниками.pdf

Завантажити

Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу».pdf

Завантажити

Приклад заповнення платником реквізиту «Призначення платежу».pdf

Завантажити
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше