Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Про ЦНАП

26.07.2021

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ НИЖНЬОВЕРБІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

АДРЕСА: 78218,  Івано-Франківська область, Коломийський район,

с. Нижній Вербіж, вул. Довбуша, 1

тел. (034) 339-00-10

e-mail: tsnap.nvotg@ukr.net

 

У 2018 році в Україні  розпочалася Фаза впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». Фаза впровадження передбачає підтримку створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг у громадах – партнерах Програми «U-LEAD з Європою» в усіх регіонах України з метою надання якісних і доступних адміністративних послуг для населення і бізнесу.

Нижньовербізька сільська об′єднана територіальна громада є учасником 2 раунду Фази впровадження  цієї Програми. За підтримки Програми створено Центр надання адміністративних послуг Нижньовербізької сільської ради та  віддалені робочі місця у с. Мишин, с. Великий Ключів.

Вагомою складовою діяльності Програми є наближення послуг до мешканців. Саме тому особлива увага приділяється інтеграції до ЦНАП найбільш затребуваних  адміністративних послуг. Їх інтеграція відбувається відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

Приміщення центру складає 52 м2, яке зоноване відповідно до вимог законодавства. Сучасне обладнання,  доступність для осіб з обмеженими можливостями і відвідувачів з дітьми— все це створено для задоволення потреб мешканців нашої громади.

Після місцевих виборів 25 жовтня 2020 року до Нижньовербізької громади приєдналися населені пункти с. Ковалівка та с. Спас, де також створено віддалені робочі місця центру надання адміністративних послуг.

Адміністраторами ЦНАП забезпечується надання послуг з питань:

  • реєстрації місця проживання;
  • видачі документів дозвільного характеру;
  • послуги структурних підрозділів Нижньовербізької сільської ради;
  • місцеві послуги (земельні, житлові тощо);
  • послуги деражавного реєстратора;
  • послуги соціального характеру
  • послуги ДРАЦС
  • паспортні послуги (вклейка фото)
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше