Повернутися до списку

Початок процедури розгляду пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації 13.06.2018

21.02.2019

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.

З 13/06/2018 розпочинається проведення громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території в с. В. Ключів по вул. Довбуша, 32, Коломийського району Івано-Франківської області».
Слухання проводяться відповідно до вимог статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та постанови КМУ від 25/05/2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».
Проект розроблено на підставі рішення сесії сільської ради від 12 квітня 2018 №737-XV/2018 «Про надання дозволу на розробку проекту детального планування території в с. Великий Ключів по вул. Довбуша, 32».
Замовник – Нижньовербізька сільська рада ОТГ
Розробник детального плану – ДП «РГАППВБ КРДА»
Мета розроблення детального плану – уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту.
Основні техніко-економічні показники: територія(в межах детального плану), всього в тому числі – територія садибної забудови (включно з майданчика мита мікрорайонним озелененням) 0,7500 га; територія сільського господарського призначення 2,3281; зелені насадження (крім зелених насаджень мікрорайонного значення) 0,0346 га. Житловий фонд, всього: садибних житлових будинків 0,019. Протяжність вулично-дорожньої мережі 0,151726.
З проектом містобудівної документації можна також ознайомитися та подати пропозиції у приміщенні Нижньовербізької сільської ради ОТГ (кабінет відділу земельних відносин) у строк з 13/06/2018 – 14/07/2018, на e-mail: nwerbizh@ukr.net, поштова адреса: 78218, вул. Довбуша, 1, с. Нижній Вербіж, Коломийський район.
Громадські слухання будуть проведені в сільській раді не раніше як 24/06/2018. Посадова особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу земельних відносин Луцак Іван Дмитрович, тел. 03433 90264.

ПДП в с. В. Ключів по вул. Довбуша, 32, Коломийського району

Файли

Рішення 737 про надання дозволу на розробку ПДП в с. В. Ключів по вул. Довбуша 32.pdf