Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Івасюк Надія Василівна

Начальник фінансового відділу

Освіта

Державна служба "Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу"

Попередня діяльність

 • Головний спеціаліст фінансового управління: бюджетного відділу Коломийської РДА 2008-2010 рр.
 • Головний спеціаліст фінансового управління: відділу доходів та фінансів Коломийської РДА 2010 р.
 • Фінансове управління Коломийської РДА:: головний спеціаліст відділу доходів і фінансів галузей виробничої сфери та розрахунків за енергоносії 2011-2014 рр.
 • Фінансове управління Коломийської РДА:: головний спеціаліст бюджетного відділу 2014-2017 рр.
 • Нижньовербізька сільська рада ОТГ:: спеціаліст І-ї категорії сектору фінансів та планування 2017 р.
 • Нижньовербізька сільська рада ОТГ:: завідувач сектору фінансів та планування 2017 р.
 • Нижньовербізька сільська рада ОТГ:: начальник відділу фінансів та планування 2018-2021 рр.

Опис повноважень

 1. Здійснює керівництво діяльністю відділу, визначає стратегію діяльності фінансового відділу, розподіляє обов'язки між працівниками, контролює їх роботу, а також стан трудової та виконавської дисципліни у фінансовому відділі. Забезпечує дотримання працівниками відділу законодавства України з питань служби в органах місцевого самоврядування
 2. Забезпечує виконання покладених на фінансовий відділ завдань щодо забезпечення реалізації державної бюджетної політики, розроблення в установленому порядку проєкту бюджету Нижньовербізької сільської територіальної громади, забезпечення ефективного і цільового використання бюджетних коштів.
 3. Контролює дотримання фінансової дисципліни, цільове та економне використання бюджетних коштів.
 4. Організовує виконання державних програм, приймає участь у реалізації місцевих (регіональних) соціально-економічних та культурних програм.
 5. Розробляє і доводить до відома головних розпорядників бюджетних коштів інструкції з підготовки бюджетних запитів. Визначає порядок та строки розроблення бюджетних запитів головними розпорядниками бюджетних коштів.
 6. Складає проєкт бюджету Нижньовербізької сільської територіальної громади, підготовку розрахунків до проекту бюджету та прогнозу на наступні за плановим два бюджетні періоди і подання цих документів на розгляд виконавчого комітету та сесії сільської ради.
 7. Складає та подає на затвердження розписи асигнувань загального і спеціального фондів бюджету у розрізі головних розпорядників коштів, одержувачів бюджетних коштів (виконавчі підрозділи, підвідомчі установи), при наявності - розпорядників коштів нижчих рівнів.
 8. Здійснює організацію та управління виконанням бюджету, в межах своєї компетенції координує діяльність учасників бюджетного процесу та здійснює контроль за дотриманням бюджетного законодавства, ефективним витрачанням бюджетних коштів.
 9. Здійснює гендерний аналіз місцевих програм та впроваджує гендерно орієнтоване бюджетування при формуванні бюджету Нижньовербізької сільської територіальної громади.

Адреси закріплені за округом 4

 • Населені пункти село Нижній Вербіж та село Верхній Вербіж.

Структурні підрозділи

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше