Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Мокринчук Ольга Ігорівна

Завідувач сектору з юридичних питань

Освіта

Правознавство "Прикарпатський університет ім. В. Стефаника"

Попередня діяльність

 • Юрист-консультант: відділу культури Коломийської РДА
 • Помічник-консультант: народного депутата України Тимошенка Ю. В.
 • Провідний спеціаліст: сектору з юридичних питань Нижньовербізької сільської ради ОТГ

Опис повноважень

 1. Здійснює керівництво діяльністю сектору, визначає стратегію діяльності сектору, контролює стан трудової та виконавської дисципліни у секторі. Забезпечує дотримання працівниками сектору законодавства України з питань служби в органах місцевого самоврядування, запобігання корупції, трудового законодавства
 2. Забезпечує виконання поставлених завдань щодо дотримання законодавства з організації правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог чинного законодавства, інших нормативних актів.
 3. Здійснює методичне керівництво правовою роботою у сільській раді та виконавчих підрозділах, а також в підвідомчих установах, перевіряє стан правової роботи та подає пропозиції на розгляд сільському голові щодо її поліпшення, усунення недоліків у правовому забезпеченні діяльності ради.
 4. В порядку самопредставництва здійснює захист прав та інтересів виконавчого комітету Нижньовербізької сільської ради та Нижньовербізької сільської ради в судах.
 5. За дорученням керівництва представляє у встановленому законодавством порядку інтереси сільської ради в інших органах під час розгляду правових питань та спорів у межах наданих повноважень.
 6. Визначена Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в розумінні Закону України «Про запобігання корупції».
 7. Надає методичну допомогу працівникам апарату сільської ради та її виконавчих підрозділів щодо правильного застосування норм чинного законодавства під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов’язків. Надає правову допомогу спеціалістам виконкому, депутатам сільської ради.
 8. Розробляє та бере участь у розробленні проєктів/погодженні правових актів, шо належать до компетенції сільської ради.
 9. Перевіряє на відповідність законодавству і міжнародним договорам України проєкти розпоряджень та інших актів, що подаються на підпис сільського голови, погоджує (візує) їх за наявності віз керівників.
 10. Проводить юридичну експертизу проєктів правових актів, підготовлених структурними підрозділами сільської ради, за результатами якої готує висновки та погоджує (візує) їх. Вживає заходів щодо зміни або скасування правових актів, виданих з порушеннями чинного законодавства.
 11. Контролює виконання законодавчих і нормативних актів, розпоряджень сільського голови та рішень сільської ради та її виконавчого комітету, що стосуються діяльності сектору.

Структурні підрозділи

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше