Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Рознюк Надія Михайлівна

Начальник Центру надання адміністративних послуг Нижньовербізької сільської ради

Освіта

Економіка підприємства "Хмельницький Національний Університет"

Попередня діяльність

  • Касир-бухгалтер Спілки селян: "Мишинська" 1995-2002рр.
  • Інспектор по обліку військовозобов'язаних: і призовників Мишинської сільської ради 2002-2016рр.
  • Адміністратор: центру надання адміністративних послуг Нижньовербізька сільська рада ОТГ 2017-2021рр.

Опис повноважень

  1. Здійснює керівництво діяльністю відділу, розподіляє обов'язки між працівниками, контролює їх роботу, а також стан трудової та виконавської дисципліни у відділі. Забезпечує дотримання працівниками відділу законодавства України з питань служби в органах місцевого самоврядування, запобігання корупції, трудового законодавства.
  2. Забезпечує ефективне виконання покладених на відділ завдань щодо реалізації державної політики у сфері надання адміністративних послуг та контролює їх виконання. У межах визначених повноважень забезпечує роботу з матеріалами та документами, що надходять на виконання до відділу.
  3. Організовує діяльність відділу, у тому числі щодо Організовує діяльність відділу, у тому числі щодо адміністративних послуг, вживає заходів до підвищення ефективності роботи відділу. Організовує інформаційне забезпечення роботи відділу «Центру надання адміністративних послуг».
  4. Забезпечує взаємодію між суб'єктами надання адміністративних послуг, фізичними та юридичними особами в сфері надання адміністративних послуг.
  5. Забезпечує прозорість і відкритість надання адміністративних послуг, їх надання із дотриманням вимог законодавства.
  6. Здійснює контроль за дотриманням виконавцями – суб'єктами надання адміністративних послуг – інформаційних та технологічних карток надання адміністративних послуг.
  7. Підвищує професійну кваліфікацію згідно з вимогами чинного законодавства та вживає відповідних заходів щодо підвищенню кваліфікації працівників відділу.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше