Відбулися бюджетні слухання щодо обговорення проекту бюджету Нижньовербізької ОТГ на 2020 рік.

12.11.2019

10 листопада 2019 р. в приміщенні Народного дому с. Верхній Вербіж відбулися бюджетні слухання щодо обговорення проекту бюджету Нижньовербізької ОТГ на 2020 рік. Начальник відділу фінансів та планування Івасюк Надія Василівна представила проект бюджету Нижньовербізької ОТГ на 2020 рік та проінформувала учасників громадських слухань детальніше щодо формувань дохідної та видаткової частин бюджету, надавала відповіді на запитання присутніх. Також відбулося оголошення зібраних пропозицій до бюджету 2020 року, яке проводилось Центром політичних студій під час акції «Впливай на бюджет своєї громади».

бюджет

Публічне представлення основних показників проєкту сільського бюджету ОТГ на 2020 рік

Публічне представлення та громадське обговорення основних показників проєкту сільського бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
11.12.2019

Бюджетні слухання щодо проєкту бюджету Нижньовербізької громади на 2020 рік.

У клубі села Верхній Вербіж, 10 листопада 2019 року, відбудуться бюджетні слухання щодо проєкту бюджету Нижньовербізької громади на 2020 рік.

Виконання сільського бюджету Нижньовербізької ОТГ за І квартал 2019 року

Бюджет громади зображено у вигляді графіків та діаграм
17.04.2019

Публічний звіт «Про виконання Нижньовербізького сільського бюджету об’єднаної територіальної громади за 2018 рік»

Відбулося представлення звіту про виконання сільського бюджету об’єднаної територіальної громади у 2018 році
14.03.2019

Публічне представлення інформації про виконання Нижньовербізького сільського бюджету об’єднаної територіальної громади за 2018 рік

14 березня 2019 року, у четвер, о 14.00 год. в залі засідань сільської ради об’єднаної територіальної громади відбудеться публічне представлення інформації про виконання Нижньовербізького сільського бюджету об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.
12.03.2019

Зустріч з експертами ГО “Центр політичних студій”.

У п’ятницю, 15 березня, о десятій годині у приміщенні сільської ради експерти ГО “Центр політичних студій” в рамках програми DOBRE
11.03.2019

Виконання сільського бюджету Нижньовербізької об'єднаної територіальної громади за 2018 рік

Показники фінансової спроможності