phone_iphone
keyboard_backspace

Виконання сільського бюджету Нижньовербізької ОТГ за І квартал 2019 року

бюджет

Прикарпатців консультує Міністр юстиції Павло Петренко: Яким чином внутрішньо переміщені особи можуть отримати доступ до безкоштовних медичних послуг?Який порядок надання медичних послуг?Чи несе відповідальність лікар, який відмовився надати медичну допомогу?
22.05.2019

День вишиванки 2019.

16.05.2019

Відповідальність за самовільне зайняття земельної ділянки. Як запобігти подвійній реєстрації? Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Підкажіть, як бути?

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора КНП “ЦПМСД” Нижньовербізької сільської ради ОТГ.

14.05.19 о 10:00 відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Нижньовербізької сільської ради ОТГ”

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: до якого віку діти мають право отримувати аліменти!

Шановний Павле Дмитровичу! Маю до Вас питання. В мене – донька, якій зовсім скоро виповниться 18 років, вона навчається на першому курсі в університеті. Її батько справно платить аліменти, але запевняє, що коли їй виповниться 18-ть, припинить платити. Чи може донька розраховувати на його підтримку
24.04.2019

Звіт про здійснення публічних закупівель у Нижньовербізькій ОТГ за 2018 рік

Трактор МТЗ-82.1 з відвалом поворотним для снігу, Природний газ, Електрична енергія, Централізоване постачання теплової енергії, Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
24.04.2019

Щодо прав споживачів. Поради мешканцям Прикарпаття, якщо вони пошкодили або розбили товар в магазині.

Багатьом доводилося стикатись із неприємною ситуацією, коли у магазині Вас зобов’язують оплатити за пошкоджений або розбитий товар, що це є грубим порушенням прав, оскільки, згідно з Цивільним кодексом України, поки продукція не придбана, ризик пошкодження лежить на власникові магазину.
19.04.2019

Публічний звіт «Про виконання Нижньовербізького сільського бюджету об’єднаної територіальної громади за 2018 рік»

Відбулося представлення звіту про виконання сільського бюджету об’єднаної територіальної громади у 2018 році

Придбано футбольну форму.

Сільською радою придбано 15 комплектів футбольної форми марки “JOMA” для футбольної команди с. Мишин, на загальну суму 12 195,00 грн.
12.03.2019

Засідання постійних депутатських комісій.

Комісії розглянули проекти рішень, що включені до порядку денного чергової двадцять шостої сесії сільської ради на 20/02/2019.
19.02.2019

Виконання сільського бюджету Нижньовербізької об'єднаної територіальної громади за 2018 рік

Показники фінансової спроможності

Про сімейний патронат