ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ

18.03.2019

Коломийський міськрайонний відділ Управління ДСНС в області рекомендує дотримуватись правил пожежної безпеки:

• виборчі дільниці повинні мати справні системи та установки пожежної сигналізації;
  • приміщення мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння (пожежними кранами, вогнегасниками тощо) відповідно до встановлених норм.
  • евакуаційні шляхи та виходи слід утримувати завжди вільними, нічим не захаращеними. Двері евакуаційних шляхів повинні відчинятися в напрямку виходу із приміщення.
  • підключення електрообладнання, з’єднання електромереж має відповідати правилам улаштування електроустановок.
  • після закінчення роботи необхідно здійснити огляд приміщень перед їх закриттям, відключити електромережу та всі струмоприймачі, зробити відмітку у спеціальному журналі.

У приміщеннях виборчої дільниці забороняється:

• застосовувати для освітлення свічки, гасові лампи та інші джерела відкритого вогню;
  • встановлювати кабіни для голосування на шляхах евакуації та під електрощитами;
  • палити;
  • замикати евакуаційні двері;
  • користуватись пошкодженими розетками, вимикачами та іншими електроприладами;
  • залишати без нагляду увімкнені в електромережу електроприлади;
  • застосовувати саморобні електричні подовжувачі, які не відповідають вимогам Правил улаштування електромереж;
  • експлуатувати електропроводку з пошкодженою ізоляцією.

У разі виникнення пожежі (ознак горіння) кожний громадянин­ зобов’язаний:

• негайно повідомити про це пожежну охорону по телефону 101. При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, вказати кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, обстановку­ на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище;
  • вжити (за можливості) заходів до евакуації людей, гасіння (локалізації) пожежі та збереження матеріальних цінностей;
  • повідомити про пожежу керівника чи відповідну компетентну особу, чергового на об’єкті;
  • у разі необхідності викликати інші аварійно-рятувальні служби (медичну, газорятувальну тощо).

Спалювання сухої трави!

Спалювання сухої трави – злочин проти природи!

Щороку навесні, та восени як тільки встановлюється тепла погода, де хто із жителів береться спалювати суху минулорічну траву, при цьому навіть не підозрюючи якої великої шкоди вони завдають природі.

Пожежна безпека

Шановні громадяни! Рятувальники застерігають вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж в природних екосистемах. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках.
20.07.2020

Забороняється використання феєрверків та салютів під час проведення новорічних та Різдвяних свят з метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки.