Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Протидія торгівлі людьми. Трудова експлуатація.

Новина
28.07.2023

Серед багатьох форм торгівлі людьми найбільше випадків місце посідає трудова  експлуатація. Примусова праця - це ситуація, в якій жертви змушені працювати проти їхньої власної волі, під погрозою насильства або інших форм покарання, їхня свобода обмежена і на ступінь володіння власністю здійснюється тиск.

За оціночними даними представництва Міжнародної організації з міграції в Україні за час незалежності понад 300 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми, більше 90% з них потрапляють саме в трудову експлуатацію.

Однією з найтиповіших форм трудової експлуатації сьогодні є використання безоплатної праці, зокрема, на умовах випробувального терміну або стажування, невиплата заробітної плати. З метою уникнення зазначеної проблеми трудові відносини необхідно розпочинати з укладання трудового договору.

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається статтею 43 Конституції України. Роботодавців, які порушують встановлені терміни виплати зарплати, або взагалі не виплачують її, можна віднести до категорії таких, які здійснюють трудову експлуатацію.

Фахівці Карітас Івано-Франківськ готові допомогти вам відновити життя, стабілізувати фінансове становище, вирішити юридичні питання та надати психологічну допомогу.

Звертайтесь за допомогою, якщо ви чи ваші рідні, знайомі потрапили в ситуацію трудової експлуатації. Для отримання допомоги звертайтеся за телефонами:

Консультаційний центр: 066-820-44-46; 096-140-31-14

Психолог: 066-334-22-60

Юрист: 096-791-56-18

«Гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультації мігрантів:

527; 0 800 505 501

Інформаційна  кампанія  проходить  у рамках проєкту "Безпека кожного у спільних рішеннях", який  реалізується Карітас Івано-Франківськ за сприяння Івано-Франківської ОВА, за підтримки IOM Ukraine та фінансування Агенства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine - USAID Україна та Міністерств закордонних справ Норвегії Ministry of Foreign Affairs (Norway) .

Новини на цю ж тему

Протидія торгівлі людьми. Експлуатація в полоні.

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну російські силовики затримують і катують мирних жителів. Громадянських використовують як «обмінний фонд» і змушують рити окопи, звинувачують абсурдно та місяцями тримають під вартою.
Новина
01.08.2023

Протидія торгівлі людьми. Сексуальна експлуатація в гуманітарному контексті.

В умовах переміщення, втікаючи від обстрілів у безпечні регіони України чи за кордон, жінки, чоловіки, діти та особи з інвалідністю зіштовхуються з найбільшими ризиками постраждати від сексуальної експлуатації та наруги.
Новина
31.07.2023

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність.
Новина
30.07.2023

Протидія торгівлі людьми. Сексуальна експлуатація.

Сексуальна експлуатація щодо жінок та чоловіків, дівчаток та хлопчиків насправді є, і вона може проявлятися прямо як сексуальна експлуатація або як торгівля людьми. Це може бути як в межах України, так і за кордоном.
Новина
29.07.2023
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше