01.11.2021

Нижньовербізька сільська рада повідомляє, що триває прийом проектів у рамках Положення про громадський бюджет  (бюджет участі) на 2022 рік!!!

Бюджет участі (громадський бюджет) – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі частини коштів сільського бюджету через створення проектів для покращення твоєї територіальної громади та/або голосування за них.

Кінцевий термін подачі проектів до 15 листопада 2021 року.

Загальний обсяг Бюджету участі на 2022 рік становить 419040,00 грн. До фінансування буде відібрано 6 проектів, які наберуть найбільшу кількість голосів. Максимальний розмір одного проекту становить 69840,00 грн.

Проект може подати особа, яка досягла 16-ти річного віку, є громадянином України та місце проживання особи зареєстроване в одному з населених пунктів Нижньовербізької територіальної громади, що підтверджується паспортом.

Для подання проекту його автору необхідно заповнити бланк за формою згідно з Додатком 1 Положення про громадський бюджет (бюджет участі) та додати список осіб, які відповідають критеріям, визначеним у підпункті 1.2.1 Положення, які підтримують реалізацію цього проекту за формою згідно з Додатком 2.

Кожен автор проекту може подати лише один проект на один календарний рік.

Проекти потрібно подати особисто або у електронному вигляді:

• особисто (за умови наявності документів про вакцинацію від Covid-19 згідно до постанови КМУ від 20.10.2021р. №1096), за адресою Нижньовербізької сільської ради: 78218, Івано-Франківська обл., Коломийський район, с. Нижній Вербіж, вул. Довбуша, буд. 1
    Для подачі проекту у паперовому вигляді необхідно мати:
    1) заповнений бланк проекту;
    2) документи, що підтверджують особу;
    3) при необхідності до бланку проекту можуть долучатися такі документи, як:
    пояснювальна записка, карти, схеми, креслення та інші документи, які є
    важливі на думку автора проекту.
  • у електронному вигляді шляхом надсилання на електронну адресу nwerbizh@ukr.net заповненого бланку проекту (Додаток 1, Додаток 2) та відсканованих документів, що підтверджують особу.

За детальною інформацією можна звернутись за адресою: с. Нижній Вербіж, вул. Довбуша, буд. 1,  або тел. 03433-90010

13 січня 2022 р. під час засідання робочої групи було підведено підсумки голосування та затверджено проєкти-переможці Громадського бюджету 2022 р.

Розпочато голосування за громадський бюджет (бюджет участі)

Нижньовербізька сільська рада повідомляє, що в рамках Положення про громадський бюджет (бюджет участі) розпочато голосування (10.12.2021 р.- 10.01.2022 р.) за проєкти

Проєкти-переможці бюджету участі 2021 року

Нижньовербізька сільська рада дякує жителям за участь в голосуванні за проєкти бюджету участі та вітає переможців!!!
12.01.2021

Представляємо звіт про реалізовані проєкти у рамках Бюджету участі 2020

Нижньовербізька сільська рада об’єднаної територіальної громади дякує всім, хто брав участь в реалізації громадського бюджету (бюджету участі) 2020 року.На даний час вже реалізовано всі 4 проєкти!!!
09.07.2020

Затвердження рейтингу проєктів та проєктів-переможців бюджету участі

10 січня 2020 року відбулося засідання робочої групи щодо затвердження рейтингу проєктів та проєктів-переможців бюджету участі Нижньовербізької ОТГ
11.01.2020

Бюджет участі: розпочато голосування за проєкти

Нижньовербізька сільська рада повідомляє, що в рамках Положення про громадський бюджет (бюджет участі) розпочато голосування (03.12.2019 р.- 03.01.2020 р.) за проєкти
03.12.2019

Звіт про проєкти, що були реалізовані активними громадянами у 2019 році, у рамках бюджету участі.

Подаємо звіт про проєкти, що були реалізовані активними громадянами у 2019 році, в рамках бюджету участі та нагадуємо, що триває прийом проєктів на 2020 рік.
04.11.2019

Нижньовербізька сільська рада оголошує про початок прийому проєктів у рамках Положення про громадський бюджет (бюджет участі) з 15 жовтня до 15 листопада 2019 року.

Основне завдання громадського бюджету полягає в активній участі громадян у житті власного населеного пункту шляхом подання ініціативних проєктів розвитку.