Затвердження рейтингу проєктів та проєктів-переможців бюджету участі

11.01.2020

10 січня 2020 року відбулося засідання робочої групи щодо затвердження рейтингу проєктів та проєктів-переможців бюджету участі Нижньовербізької сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Під час засідання робочої групи відбувся аналіз голосування за проєкти, де встановлено, що голосування здійснювалось відповідно до пункту 5 «Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади». Голосування проводилось в електронному вигляді (через «Платформу реалізації ідей для покращення твоєї об’єднаної територіальної громади») та паперовому (шляхом заповнення анкети). Всього було віддано 123 голоси. Також було затверджено рейтинг проєктів та проєкти-переможці бюджету участі на 2020 рік:

1. «Придбання дитячого ігрового комплексу для закладу дошкільної освіти «Ключик» (22000,00 грн.) – 58 голосів, автор проєкту – Мар’яна Нагорняк;
  2. «Водопостачання та водовідведення у приміщенні клубу с. Верхній Вербіж» (22015,00 грн.) – 28 голосів, автор проєкту – Тетяна Стельмащук;
  3. «Реконструкція вуличного освітлення в с. Мишин, по вул. Гірська, вул. Садівнича» (22400,00 грн.) – 22 голоси, автор проєкту – Ганна Максим’юк;
  4. «Активне дитинство» (20000,00 грн.) – 15 голосів, автор проєкту – Зеновій Паландюк.

Наступним етапом бюджету участі є реалізація проєктів.