Звіт про проєкти, що були реалізовані активними громадянами у 2019 році, у рамках бюджету участі.

04.11.2019

Шановні мешканці Нижньовербізької ОТГ!

Повідомляємо, що 15 листопада 2019 року спливає термін прийому проєктів на 2020 рік у рамках Положення про громадський бюджет.
Посилання на реєстрацію проєктів можна знайти у закріпленому дописі.

Крім того подаємо звіт про проєкти, що були реалізовані активними громадянами у 2019 році.
Загальна сума, що була виділена у 2019 році становила
80 400,00 грн, тобто на один проект передбачалося
20 100,00 грн.?

Отже всього подано чотири проєкти, з них реалізовано три.
1. Електричне освітлення частини вулиці Довбуша у селі Нижній Вербіж (від школи мистецтв до стадіону ліцею, де розташовані житлові будинки). Співфінансування мешканців полягало у наданні електроопори за власний кошт.
2. Заміна двох дверей на енергозберігаючі у клубі села Верхній Вербіж. При цьому ініціаторами самостійно зроблено відкоси для дверей.
3. Благоустрій території Великоключівського ліцею (прокладання пішохідної доріжки шляхом щебнювання). Сільська рада закупила необхідні матеріали, а активні мешканці самостійно провели всі роботи.
4.Облаштування павільйону-зупинки по вулиці Дружби (біля магазину «Плиточка») у селі Нижній Вербіж. На жаль цей проєкт не вдалося реалізувати, оскільки вул. Дружби суміщена із автомобільною дорогою державного значення Р-24 «Татарів – Кам’янець-Подільський», тому Служба автомобільних доріг області не надала згоду на встановлення зупинки (копія відповіді додається).

Бюджет участі

Бюджет участі: розпочато голосування за проєкти

Нижньовербізька сільська рада повідомляє, що в рамках Положення про громадський бюджет (бюджет участі) розпочато голосування (03.12.2019 р.- 03.01.2020 р.) за проєкти
03.12.2019

Нижньовербізька сільська рада оголошує про початок прийому проєктів у рамках Положення про громадський бюджет (бюджет участі) з 15 жовтня до 15 листопада 2019 року.

Основне завдання громадського бюджету полягає в активній участі громадян у житті власного населеного пункту шляхом подання ініціативних проєктів розвитку.
15.10.2019