Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Звіт про проєкти, що були реалізовані активними громадянами у 2019 році, у рамках бюджету участі.

Новина
04.11.2019

Шановні мешканці Нижньовербізької ОТГ!

Повідомляємо, що 15 листопада 2019 року спливає термін прийому проєктів на 2020 рік у рамках Положення про громадський бюджет.
Посилання на реєстрацію проєктів можна знайти у закріпленому дописі.

Крім того подаємо звіт про проєкти, що були реалізовані активними громадянами у 2019 році.
Загальна сума, що була виділена у 2019 році становила
80 400,00 грн, тобто на один проект передбачалося
20 100,00 грн.?

Отже всього подано чотири проєкти, з них реалізовано три.
1. Електричне освітлення частини вулиці Довбуша у селі Нижній Вербіж (від школи мистецтв до стадіону ліцею, де розташовані житлові будинки). Співфінансування мешканців полягало у наданні електроопори за власний кошт.
2. Заміна двох дверей на енергозберігаючі у клубі села Верхній Вербіж. При цьому ініціаторами самостійно зроблено відкоси для дверей.
3. Благоустрій території Великоключівського ліцею (прокладання пішохідної доріжки шляхом щебнювання). Сільська рада закупила необхідні матеріали, а активні мешканці самостійно провели всі роботи.
4.Облаштування павільйону-зупинки по вулиці Дружби (біля магазину «Плиточка») у селі Нижній Вербіж. На жаль цей проєкт не вдалося реалізувати, оскільки вул. Дружби суміщена із автомобільною дорогою державного значення Р-24 «Татарів – Кам’янець-Подільський», тому Служба автомобільних доріг області не надала згоду на встановлення зупинки (копія відповіді додається).

Новини на цю ж тему

Представляємо звіт про реалізовані проєкти у рамках Бюджету участі 2020

Нижньовербізька сільська рада об’єднаної територіальної громади дякує всім, хто брав участь в реалізації громадського бюджету (бюджету участі) 2020 року.На даний час вже реалізовано всі 4 проєкти!!!
Новина
09.07.2020

Затвердження рейтингу проєктів та проєктів-переможців бюджету участі

10 січня 2020 року відбулося засідання робочої групи щодо затвердження рейтингу проєктів та проєктів-переможців бюджету участі Нижньовербізької ОТГ
Новина
11.01.2020

Бюджет участі: розпочато голосування за проєкти

Нижньовербізька сільська рада повідомляє, що в рамках Положення про громадський бюджет (бюджет участі) розпочато голосування (03.12.2019 р.- 03.01.2020 р.) за проєкти
Оголошення
03.12.2019

Нижньовербізька сільська рада оголошує про початок прийому проєктів у рамках Положення про громадський бюджет (бюджет участі) з 15 жовтня до 15 листопада 2019 року.

Основне завдання громадського бюджету полягає в активній участі громадян у житті власного населеного пункту шляхом подання ініціативних проєктів розвитку.
Оголошення
15.10.2019
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше