10.09.2019

Сільська рада отримала звукове та світлове обладнання в рамках проекту, який реалізується спільно з Програмою DOBRE. Вказане обладнання буде використано для проведення етнічно-культурного фестивалю «Гуцульське весілля», який відбудеться 29 вересня у с.Мишин (урочище Дуби). Крім того, вже найближчим часом, очікуємо від Програми DOBRE на отримання мобільної конструкції концертної сцени та мобільних трибун для глядачів. Загальна вартість отриманого обладнання складатиме близько 455,00 тис.грн.

Крім того, сільська рада облаштовує роздягалку на стадіоні с.Мишин (урочище Дуби), з підведенням електроенергії, та громадський туалет, загальна вартість робіт складатиме 520,00 тис.грн.

Мобільна сцена та звукове обладнання у подальшому може бути використано для проведення концертних заходів у громаді.

фестиваль

Фестиваль "Гуцульське весілля"

29 вересня 2019р. у Нижньовербізькій ОТГ відбудеться фестиваль "Гуцульське весілля" Запрошуємо в с. Мишин урочище "В дубах". Початок о 13-00 год.
25.09.2019

Програма етнічно-культурного фестивалю "Гуцульське весілля"

23.09.2019

Нижньовербізька ОТГ стала переможцем у «Конкурсі на найкраще використання механізмів участі громадян у місцевому самоврядуванні»

Фестиваль проводився серед об'єднаних громад Івано-Франківської області, що є учасниками Програми DOBRE.
09.09.2019

Фестиваль гаївок "Вербова дощечка, дощечка..."

30 квітня 2019 року с. Нижній Вербіж, початок о 12 год. 30 хв. на території церкви Різдва Пресвятої Богородиці
23.04.2019