Звіт по етнічно-культурному фестивалю "Гуцульське весілля"

26.11.2019

Публікуємо звіт етнічно-культурного фестивалю "Гуцульське весілля", який пройшов 29 вересня 2019р. у с.Мишин.

Додатково повідомляємо, що організатором фестивалю була Нижньовербізька сільська рада ОТГ, також фестиваль підтримала Програма DOBRE (придбавши для громади мобільну концертну сцену та звукове музичне обладнання), та Міністерство культури України в рамках проекту «Малі міста – великі враження», в якому взяла участь та перемогла сільська рада. Зокрема Міністерство культури профінансувало ВСІ організаційні видатки на проведення фестивалю.

Для співфінансування проекту сільська рада облаштувала роздягалку на сільському стадіоні с.Мишин (урочище Дуби), та підвела до неї електроенергію, а також було облаштовано вбиральню.
Висловлюємо вдячність всім хто своєю відданою працею долучився до проведення фестивалю, а саме активні мешканці с.Мишин на чолі зі старостою Д.Гросу, всім учасникам народних колективів, та працівникам закладів культури громади.

Фото з фестивалю.

фестиваль

Фестиваль "Гуцульське весілля"

29 вересня 2019р. у Нижньовербізькій ОТГ відбудеться фестиваль "Гуцульське весілля" Запрошуємо в с. Мишин урочище "В дубах". Початок о 13-00 год.
25.09.2019

Програма етнічно-культурного фестивалю "Гуцульське весілля"

23.09.2019

Сільська рада отримала звукове та світлове обладнання в рамках проекту, який реалізується спільно з Програмою DOBRE.

Вказане обладнання буде використано для проведення етнічно-культурного фестивалю «Гуцульське весілля»
10.09.2019

Нижньовербізька ОТГ стала переможцем у «Конкурсі на найкраще використання механізмів участі громадян у місцевому самоврядуванні»

Фестиваль проводився серед об'єднаних громад Івано-Франківської області, що є учасниками Програми DOBRE.
09.09.2019

Фестиваль гаївок "Вербова дощечка, дощечка..."

30 квітня 2019 року с. Нижній Вербіж, початок о 12 год. 30 хв. на території церкви Різдва Пресвятої Богородиці
23.04.2019