phone_iphone
keyboard_backspace

Тренінг «Управління твердими побутовими відходами в громадах»

12.04.2019

12/04/2019 у приміщенні сільської ради ОТГ виконавчий директор ГО “Агенство економічного розвитку” Сергій Аверков (програма DOBRE) провів тренінг для представників закладів освіти громади, на тему: «Управління твердими побутовими відходами в громадах».
Тренінг є однією з багатьох складових “Комунікаційного плану в сфері покращення послуг поводження з відходами в Нижньовербізькій ОТГ на 2019-2021 роки”.
За результатами роботи складено графік проведення заходів у навчальних закладах до завершення навчального року, з тим щоб перші роз’яснювальні та мотиваційні заклики до сортування відходів та їх викидання у спеціально встановлених місцях, були в першу чергу спрямовані на наймолодших жителів нашої громади.
Даний комунікаційний план розроблено консультантом DOBRE С. Аверковим разом з робочою групою, що створена у травні 2018 року, під керівництвом голови громади, в рамках Плану покращення надання послуг поводження з ТПВ та включає в себе декілька стратегічих напрямів комунікації з жителями громади.

DOBREтренінгпобутові відходи

Відзначено Всесвітній день охорони праці у закладах освіти.

28 квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці. В закладах освіти були проведені заходи.
08.05.2019

Інформація про оголошення конкурсу щодо передачі в оренду нежитлового приміщення.

Організатор конкурсу: Нижньовербізька сільська рада ОТГ.
28.03.2019

Публічне представлення інформації про виконання Нижньовербізького сільського бюджету об’єднаної територіальної громади за 2018 рік

14 березня 2019 року, у четвер, о 14.00 год. в залі засідань сільської ради об’єднаної територіальної громади відбудеться публічне представлення інформації про виконання Нижньовербізького сільського бюджету об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.
12.03.2019

Концерт до 205ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

Концерт присвячений 205ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

Районний конкурс виконавської майстерності солістів-інструменталістів серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Коломийського району.

20 лютого 2019 року в Музеї історії м. Коломия та мистецькому центрі «Світовид» відбувся районний конкурс виконавської майстерності солістів-інструменталістів серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Коломийського району.
22.02.2019

Про зустріч з посадовими особами ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з питань захисту прав споживачів.

25 січня 2019 року, 11:00 в адмінприміщенні Нижньовербізької сільської ради ОТГ відбудеться нарада з посадовими особами Головного управління Держпродспоживслужби
14.01.2019