Тренінг «Управління твердими побутовими відходами в громадах»

12.04.2019

12/04/2019 у приміщенні сільської ради ОТГ виконавчий директор ГО “Агенство економічного розвитку” Сергій Аверков (програма DOBRE) провів тренінг для представників закладів освіти громади, на тему: «Управління твердими побутовими відходами в громадах».
Тренінг є однією з багатьох складових “Комунікаційного плану в сфері покращення послуг поводження з відходами в Нижньовербізькій ОТГ на 2019-2021 роки”.
За результатами роботи складено графік проведення заходів у навчальних закладах до завершення навчального року, з тим щоб перші роз’яснювальні та мотиваційні заклики до сортування відходів та їх викидання у спеціально встановлених місцях, були в першу чергу спрямовані на наймолодших жителів нашої громади.
Даний комунікаційний план розроблено консультантом DOBRE С. Аверковим разом з робочою групою, що створена у травні 2018 року, під керівництвом голови громади, в рамках Плану покращення надання послуг поводження з ТПВ та включає в себе декілька стратегічих напрямів комунікації з жителями громади.

DOBREтренінгпобутові відходи

Зустріч з експертами ГО “Центр політичних студій”.

У п’ятницю, 15 березня, о десятій годині у приміщенні сільської ради експерти ГО “Центр політичних студій” в рамках програми DOBRE
11.03.2019

Конкурс грантів на 5000 доларів від програми DOBRE для жителів Нижньовербізької громади.

Центр Політичних Студій оголошує конкурс для Прикарпатських ОТГ
01.03.2019