20.04.2021

Звітуємо про реалізацію у 2020р. проекту «Облаштування бруківкою шкільних майданчиків для Великоключівського ліцею та Мишинської гімназії Нижньовербізької ОТГ», який реалізовано спільними зусиллями Програми ДОБРЕ та Нижньовербізької сільської ради. Зокрема внесок Програми ДОБРЕ склав 457 770 грн., Нижньовербізької сільської ради та обласної ради - 549 116,72 грн.

За кошти Програми ДОБРЕ придбано будівельні матеріали, а за кошти місцевого бюджету проведено роботи з облаштування майданчиків. Даний проект реалізовано в рамках плану покращення послуги шкільної освіти в громаді. План покращення послуги шкільної освіти розроблено сільською радою та погоджено з Програмою ДОБРЕ. Серед інших заходів які реалізовано сільською радою для покращення якості шкільної послуги можна відзначити: перекриття даху Нижньовербізького ліцею, облаштування спортивних майданчиків для Нижньовербізького ліцею та Мишинської гімназії, та ін.

Профілактичний захід «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх»

19.04.2021 року проведено виховний захід «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх» для учнів старших класів Нижньовербізького ліцею.
20.04.2021

Вітаємо Сорич Мар’яну за зайняте ІІІ місце в обласному етапі XIV Міжнародного конкурсу з українознавства.

У період карантину відмінено практично всі конкурси та олімпіади, в яких ми звикли брати участь. Та це не зупиняє наших учнів... Адже можна реєструватися дистанційно, це також дуже цікаво і пізнавально. Ось і перші результати!
05.03.2021

Привітання з Днем знань!

В сьогоднішній непростий час, ми раді Вас привітати з таким чудовим святом!

Вітаємо!

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, фестивалів та спортивних змагань у 2019-2020 навчальному році закладів освіти та дитячої школи мистецтв Нижньовербізької об'єднаної територіальної громади (частина 1)
29.05.2020

Вітаємо!

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, фестивалів та спортивних змагань у 2019-2020 навчальному році закладів освіти та дитячої школи мистецтв Нижньовербізької об'єднаної територіальної громади (частина 2)
29.05.2020

Привітання із святом останнього дзвоника від Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади!

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки! Прийміть щирі вітання від Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року!
28.05.2020

Вітаємо випускницю Нижньовербізького ліцею із золотою медаллю!

Надзвичайно складно вчитися на “відмінно”, з кожним роком отримувати медаль стає все важче. Ми пишаємося тим, що випускниця Нижньовербізького ліцею, Шургалюк Анастасія своєю працею здобула знання та нагороджена золотою медаллю за особливі успіхи у навчанні.
10.07.2019

Тренінг «Управління твердими побутовими відходами в громадах»

12/04/2019 у приміщенні сільської ради ОТГ виконавчий директор ГО “Агенство економічного розвитку” Сергій Аверков (програма DOBRE) провів тренінг для представників закладів освіти громади, на тему: «Управління твердими побутовими відходами в громадах».

Зустріч з експертами ГО “Центр політичних студій”.

У п’ятницю, 15 березня, о десятій годині у приміщенні сільської ради експерти ГО “Центр політичних студій” в рамках програми DOBRE

Творчий звіт учнів та викладачів школи мистецтв за 2018 - 2019 н. р.

Запрошуємо батьків та всіх небайдужих жителів громади

Конкурс грантів на 5000 доларів від програми DOBRE для жителів Нижньовербізької громади.

Центр Політичних Студій оголошує конкурс для Прикарпатських ОТГ
01.03.2019