Профілактичний захід «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх»

20.04.2021

19.04.2021 року проведено виховний захід «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх» для учнів старших класів Нижньовербізького ліцею.

Працівниками відділу ювенальної превенції Коломийського РВП ГУНП в Івано-Франківській області, начальником сектору ювенальної превенції, капітаном поліції – Петром Михайлюком та старшим інспектором ювенальної превенції, капітаном поліції – Марією Новак спільно з завідувачем сектору у справах дітей Нижньовербізької сільської ради – Інною Фіцак в рамках місячника інформаційно-просвітницької кампанії проведено бесіду на тему кримінальної відповідальності неповнолітніх.

Дітей ознайомлено з законодавством України стосовно правопорушення, про зміну штрафів та відповідальність батьків за вчинені малолітніми та неповнолітніми дітьми неправомірних дій.

Звітуємо про реалізацію у 2020р. проекту «Облаштування бруківкою шкільних майданчиків для Великоключівського ліцею та Мишинської гімназії Нижньовербізької ОТГ»

За кошти Програми ДОБРЕ придбано будівельні матеріали, а за кошти місцевого бюджету проведено роботи з облаштування майданчиків. Даний проект реалізовано в рамках плану покращення послуги шкільної освіти в громаді.
20.04.2021

Вітаємо Сорич Мар’яну за зайняте ІІІ місце в обласному етапі XIV Міжнародного конкурсу з українознавства.

У період карантину відмінено практично всі конкурси та олімпіади, в яких ми звикли брати участь. Та це не зупиняє наших учнів... Адже можна реєструватися дистанційно, це також дуже цікаво і пізнавально. Ось і перші результати!
05.03.2021

Привітання з Днем знань!

В сьогоднішній непростий час, ми раді Вас привітати з таким чудовим святом!

Вітаємо!

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, фестивалів та спортивних змагань у 2019-2020 навчальному році закладів освіти та дитячої школи мистецтв Нижньовербізької об'єднаної територіальної громади (частина 1)
29.05.2020

Вітаємо!

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, фестивалів та спортивних змагань у 2019-2020 навчальному році закладів освіти та дитячої школи мистецтв Нижньовербізької об'єднаної територіальної громади (частина 2)
29.05.2020

Привітання із святом останнього дзвоника від Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади!

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки! Прийміть щирі вітання від Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року!
28.05.2020

Вітаємо випускницю Нижньовербізького ліцею із золотою медаллю!

Надзвичайно складно вчитися на “відмінно”, з кожним роком отримувати медаль стає все важче. Ми пишаємося тим, що випускниця Нижньовербізького ліцею, Шургалюк Анастасія своєю працею здобула знання та нагороджена золотою медаллю за особливі успіхи у навчанні.
10.07.2019

Творчий звіт учнів та викладачів школи мистецтв за 2018 - 2019 н. р.

Запрошуємо батьків та всіх небайдужих жителів громади