Вітаємо Сорич Мар’яну за зайняте ІІІ місце в обласному етапі XIV Міжнародного конкурсу з українознавства.

05.03.2021

У період карантину відмінено практично всі конкурси та олімпіади, в яких ми звикли брати участь. Та це не зупиняє наших учнів... Адже можна реєструватися дистанційно, це також дуже цікаво і пізнавально. Ось і перші результати!

Вітаємо!

Сорич Мар’яну, ученицю 10 класу Ковалівського ліцею Нижньовербізької сільської ради, за зайняте ІІІ місце в обласному етапі XIV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти та учителя Ужитчака Миколу Васильовича за роботу «Землеробство гуцулів на теренах Косівського та запрутській частині Коломийського районів».

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, творіть, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

Привітання з Днем знань!

В сьогоднішній непростий час, ми раді Вас привітати з таким чудовим святом!

Вітаємо!

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, фестивалів та спортивних змагань у 2019-2020 навчальному році закладів освіти та дитячої школи мистецтв Нижньовербізької об'єднаної територіальної громади (частина 1)
29.05.2020

Вітаємо!

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, фестивалів та спортивних змагань у 2019-2020 навчальному році закладів освіти та дитячої школи мистецтв Нижньовербізької об'єднаної територіальної громади (частина 2)
29.05.2020

Привітання із святом останнього дзвоника від Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади!

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки! Прийміть щирі вітання від Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року!
28.05.2020

Вітаємо випускницю Нижньовербізького ліцею із золотою медаллю!

Надзвичайно складно вчитися на “відмінно”, з кожним роком отримувати медаль стає все важче. Ми пишаємося тим, що випускниця Нижньовербізького ліцею, Шургалюк Анастасія своєю працею здобула знання та нагороджена золотою медаллю за особливі успіхи у навчанні.
10.07.2019

Творчий звіт учнів та викладачів школи мистецтв за 2018 - 2019 н. р.

Запрошуємо батьків та всіх небайдужих жителів громади