Вітаємо випускницю Нижньовербізького ліцею із золотою медаллю!

10.07.2019

Надзвичайно складно вчитися на “відмінно”, з кожним роком отримувати медаль стає все важче. Ми пишаємося тим, що випускниця Нижньовербізького ліцею, Шургалюк Анастасія своєю працею здобула знання та нагороджена золотою медаллю за особливі успіхи у навчанні. Успіхів у подальшому навчанні та здійсненні мрій!

Профілактичний захід «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх»

19.04.2021 року проведено виховний захід «Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх» для учнів старших класів Нижньовербізького ліцею.
20.04.2021

Звітуємо про реалізацію у 2020р. проекту «Облаштування бруківкою шкільних майданчиків для Великоключівського ліцею та Мишинської гімназії Нижньовербізької ОТГ»

За кошти Програми ДОБРЕ придбано будівельні матеріали, а за кошти місцевого бюджету проведено роботи з облаштування майданчиків. Даний проект реалізовано в рамках плану покращення послуги шкільної освіти в громаді.
20.04.2021

Вітаємо Сорич Мар’яну за зайняте ІІІ місце в обласному етапі XIV Міжнародного конкурсу з українознавства.

У період карантину відмінено практично всі конкурси та олімпіади, в яких ми звикли брати участь. Та це не зупиняє наших учнів... Адже можна реєструватися дистанційно, це також дуже цікаво і пізнавально. Ось і перші результати!
05.03.2021

Потребує допомиги Гаврищук Устим.

❗ Потребує допомиги Гаврищук Устим. Дитина із села Верхній Вербіж потрапила до реанімації у важкому стані із запаленням головного мозку!
08.02.2021

Привітання з Днем знань!

В сьогоднішній непростий час, ми раді Вас привітати з таким чудовим святом!

Міжнародний день захисту дітей

Щороку, в перший день літа, ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Вітаємо!

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, фестивалів та спортивних змагань у 2019-2020 навчальному році закладів освіти та дитячої школи мистецтв Нижньовербізької об'єднаної територіальної громади (частина 1)
29.05.2020

Вітаємо!

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів, фестивалів та спортивних змагань у 2019-2020 навчальному році закладів освіти та дитячої школи мистецтв Нижньовербізької об'єднаної територіальної громади (частина 2)
29.05.2020

Привітання із святом останнього дзвоника від Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади!

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки! Прийміть щирі вітання від Нижньовербізької об’єднаної територіальної громади зі святом останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року!
28.05.2020

Щорічний районний фестиваль творчості для дітей з інвалідністю "Повір у себе!"

11.07.2019 відбувся щорічний районний фестиваль творчості для дітей з інвалідністю «Повір у себе!», в якому взяли участь і діти з нашої громади.
15.07.2019

Cвято обдарованих дітей Нижньовербізької ОТГ «Гордість 2019»

29 травня 2019 року у клубі села Верхній Вербіж відбулось свято обдарованих дітей Нижньовербізької територіальної громади «Гордість 2019». Свято вшанування переможців обласних і районних олімпіад, конкурсів, змагань.

Гордість ОТГ 2019

Нижньовербізька об'єднана територіальна громада запрошує жителів ОТГ взяти участь у нагородженні кращих учнів закладів загальної середньої освіти та школи мистецтв.
28.05.2019

Відзначено Всесвітній день охорони праці у закладах освіти.

28 квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці. В закладах освіти були проведені заходи.
08.05.2019

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: до якого віку діти мають право отримувати аліменти!

Шановний Павле Дмитровичу! Маю до Вас питання. В мене – донька, якій зовсім скоро виповниться 18 років, вона навчається на першому курсі в університеті. Її батько справно платить аліменти, але запевняє, що коли їй виповниться 18-ть, припинить платити. Чи може донька розраховувати на його підтримку

Творчий звіт учнів та викладачів школи мистецтв за 2018 - 2019 н. р.

Запрошуємо батьків та всіх небайдужих жителів громади

Районний конкурс виконавської майстерності солістів-інструменталістів серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Коломийського району.

20 лютого 2019 року в Музеї історії м. Коломия та мистецькому центрі «Світовид» відбувся районний конкурс виконавської майстерності солістів-інструменталістів серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Коломийського району.
22.02.2019

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: процедура усиновлення дитини!

Згідно з українським законодавством усиновлення - це прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду.
21.02.2019

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: Як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини?

Доброго дня, пане Міністре. Через місяць чекаємо з дружиною на первістка, хочемо дізнатися як отримати свідоцтво про народження та зареєструвати місце проживання дитини?
05.02.2019

Про сімейний патронат

Сімейний патронат є альтернативою влаштуванню дітей, які не можуть проживати зі своїми батьками
29.01.2019